Yeni Ücretsiz Age of Empires Oyunu Age of Empires: Castle Siege Eylül'de Çıkıyor

Yeni Ücretsiz Age of Empires Oyunu Age of Empires: Castle Siege Eylül'de Çıkıyor

Eğer siz de gençliğinizde ve çocukluğunuzda Age of Empires oyunlarını oynamaktan büyük zevk aldıysanız sizin için güzel bir haberimiz var. Microsoft Eylül ayı içerisinde Age of Empires serisisnin yeni oyunu olacak olan Age of Empires: Castle Siege'yi Windows Phone 8.1 ve Windows 8.1 sistemler için yayınlayacak. Bu duyuruyu yayınladığı bir tanıtım videosuyla yapan Microsoft oyunun ücretsiz olarak oynanabileceğinin de sözünü veriyor.

Age of Empires: Castle Siege çok oyunculu olarak da oynanabilecek. Bu sayede internet üzerinden arkadaşlarınızla karşılıklı oyunu oynayabilecek, heyecan dolu anlar yaşayabileceksiniz. Oyuna kendi medeniyetimizi kuracağız ve zamanla geliştirerek en gelişmiş medeniyeto lmaya çalışacağız. Age of Empires: Castle Siege ağırlıklı olarak kale kuşatma ve kale savunma üzerine kurulu bir oyun olacak.

Dokunmatik kontroller için özel olarak optimize edilmiş olan Age of Empires: Castle Siege mobil cihazlar için tatmin edici bir görsel kalite sunuyor. Oyunu Windows 8.1 işletim sistemlerine sahip dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarımızda da oynayabilecek olmamız ise güzel bir haber.

Swing Copters Daha Az İmkansız Hale Getirildi

YORUMLAR