Yeni Xbox Nisan Ayında Duyurulabilir

Sony’nin Playstation 4’ü beklenmedik bir şekilde duyurmasının ardından gözler rakip firma Microsoft’a çevrildi. Microsoft, Playstation 4’ün duyurulması ile birlikte derin bir sessizliğe bürünürken bazı kaynaklar tarafından bu sessizliğin fırtınadan öncek

Yeni Xbox Nisan Ayında Duyurulabilir

Sony’nin Playstation 4’ü beklenmedik bir şekilde duyurmasının ardından gözler rakip firma Microsoft’a çevrildi. Microsoft, Playstation 4’ün duyurulması ile birlikte derin bir sessizliğe bürünürken bazı kaynaklar tarafından bu sessizliğin fırtınadan önceki sessizlik olduğu iddia edildi. CVG gibi önemli oyun sitelerinde yapılan haberlere göre Microsoft önümüzdeki aylarda Sony’e yeni Xbox ile cevap verecek.

Playstation 4 için herhangi bir yorum dahi yapmayan Microsoft’un sözleri merakla beklenirken Xbox’ın başında bulunan isim Larry Hyrb alaycı bir tavır ile Playstation 4 için yorumda bulundu. Twitter üzerinden Sony ile dalga geçen Hyrb “Konsolu göstermeden konsolu duyurmak ilginç oldu” sözlerini kullandı.

Öte yandan Microsoft’un yeni Xbox için çalışmalarına devam ettiğini ve büyük ölçüde tamamlamak üzere olduğunun da altını çizelim. Öyle ki, Microsoft önümüzdeki Nisan ayında yeni nesil Xbox’ı duyurabilir. Bakalım E3’ten önce yeni Xbox’ı görmek mümkün olacak mı?

Facebook iOS Uygulamasına Ücretsiz Arama Özelliği Geldi

YORUMLAR