Yenilmezler: Ultron Çağı'nın Yeni Klibi Heyecan ve Merakı Daha da Artırdı

Yenilmezler: Ultron Çağı'nın Yeni Klibi Heyecan ve Merakı Daha da Artırdı

1 Mayıs’ta gösterime girecek olan Avengers: Age of Ultron (Yenilmezler: Ultron Çağı) filminin yeni klibi Iron Man ve Ultron kapışmasından muhteşem sahneler içeriyor. Klip önemli ipuçları da veriyor. 

İlk filmin başarısının hemen ardından ikinci film için kolları sıvayan Yenilmezler ekibi, bu filme bütün kahramanları dahil etti. Yenilmezler: Ultron Çağı’nda daha önce hiçbir Marvel filminde rastlamadığımız önemli iyi ve kötü adamlar da var.

Thor, Iron Man, Kaptan Amerika ve Hulk'ın yanı sıra Hawkeye, Nick Fury ve Black Widow’un oluşturduğu Yenilmezler, yeni maceralarında beklenmedik düşmanlar ve sürpriz yardımlarla karışılacaklar.

Yenilmezler: Ultron Çağı’nın İlk fragmanı yayınlandığı ilk 24 saat içinde 34 milyon kez görüntülenerek Demir Adam 3'ün elinde bulundurduğu rekoru altüst etmişti. Şimdi yayınlanan bir klip ise filmden önemli bir sahneyi gösteriyor. Ultron ve Iron Man arasındaki diyalog ve ilk kapışmanın yer aldığı sahneler ilginç ipuçları da içeriyor.

Bu arada küçük bir bilgi; Film çekimi boyunca hamile olan Scarlett Johansson’a hamileliğini gizlemek için 3 dublör çekimlerde destek vermiş.

En son klibi İzleyelim:

 

Avengers: Age of Ultron İkinci Fragmanı Yayınlandı

Hey Samsung, Bize Marvel Avengers Serisi Galaxy S6 Yapsana!

Marvel Hayranları Buraya! İşte Marvel’ın Resimli Tarihi

YORUMLAR