Zlatan Ibrahimovic Fortnite Yayını Sırasında Bağış İstedi

Zlatan İbrahimovic Fortnite

Son zamanların en popüler oyunlarından bir tanesi olan Fortnite’a merak salan ünlü futbolcu Zlatan İbrahimovic, Twitch platformu üzerinden canlı yayın yaptı. Zlatan, bir ara daha iyi internet bağlantısı için bağış bile istedi.

Zlatan İbrahimovic Fortnite Twitch

Ücretsiz olarak yayınladığı Battle Royale moduyla birlikte ansızın on milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya başlayan Fortnite, son günlerin en ilgi çekici yapımları arasında liste başı olmuştu. Epic Games tarafından yayınlanan oyun sadece bir ayda 300 milyon dolar gibi gelirler elde etmeye başlayınca, reklam faaliyetlerine ciddi önem verilmeye başlanmıştı.

İlk olarak ünlü müzisyen Drake’in canlı yayınıyla gündeme gelen Fortnite, bu sefer Zlatan İbrahimovic’i konuk olarak ağırladı. Resmi Twitter adresi üzerinden HyperX Cloud Alpha kulaklığıyla beraber çektirdiği bir pozunu paylaşan Zlatan, “Kardeşim KEkGs ile oyunumuzu şu an izleyin” cümlesiyle takipçilerini yayına çağırdı. İbra’nın attığı tweet’ten sonra oyuncusu olduğu LA Galaxy futbol takımı da Zlatan’ın yayınını takipçilerine haber vererek, önemli bir kitlenin yayına toplanmasını sağladı.

Bağış İstedi

Yayın sırasında yaşanan bazı internet bağlantısı sorunlarının izleyiciler tarafından şikayet edilmesinden sonra devreye giren İbrahimovic, günün bombasını patlatmaktan geri kalmadı. Bugüne kadar Juventus, Inter, Barcelona, Milan, Paris Saint-Germen, Manchester United ve LA Galaxy takımlarında top koşturan ünlü futbolcu, takipçilerinden bağış istedi. Oynadığı takımlardan milyonlarca dolar kazandığı aşikar olan Zlatan, “Daha iyi internet bağlantısı için bağış atın” diyerek, izleyenleri bir hayli güldürdü.