Zlatan Ibrahimovic, Oyun Kahramanı Oldu

Zlatan Ibrahimovic, Oyun Kahramanı Oldu

Dünyaca ünlü İsveçli futbolcu Zlatan Ibrahimovic, mobil oyun platformunda da yıldız oldu. Golcü oyuncunun ana karakter olduğu mobil oyun Zlatan Legends şimdilik yalnızca iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilecek.

Aşırı egolu bir yıldız olmasına rağmen yaptığı hayır işleriyle, attığı fantastik gollerle ve yaptığı sıra dışı açıklamalarıyla futbol severlerin sempatisini kazanmayı başardı. Öyle ki oyuncunun ülkesi İsveç’te bir heykeli yapım aşamasında ve dört sezon boyunca top koşturduğu Paris’te de bir bal mumu heykeli bulunuyor. Bu kadar göz önünde bir yıldız olan Zlatan’ın şimdi de mobil oyunu ortaya çıktı. Zlatan Legends ismiyle tanıtılan mobil oyun, şimdilik yalnızca iOS platformunda oynanabilecek.

Oyunun tanıtım videosunda Zlatan “Geriye başka mücadele kalmadığını düşünüyordum. Yeni bir oyun, yeni kurallar ve yeni rakipler… Şimdi tüm evren bilecek ki yalnızca tek bir Zlatan var.” Şeklindeki konuşmasıyla her zamanki sivri ve iddialı ifadelerini kullandı. 17 Ağustos’ta AppStore’da indirmeye hazır olacak olan Zlatan Legends mobil oyununun diğer mobil platformlarda da oynanıp oynanmayacağı şimdilik bilinmiyor.

Oyun Endüstrisi 2017'de 105 Milyar Dolar Kazanacak

FIFA 18'in İlk Oynanış Videosu Sonunda Yayınlandı!

YORUMLAR