4k YouTube to MP3

4k YouTube to MP3

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 11,063
  • DOSYA BOYUTU 20.5 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici OpenMedia LLC

4k YouTube to MP3 ile YouTube videolarını müzik dosyaları olarak bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz

4k YouTube to MP3 YouTube videolarını müzik dosyaları olarak bilgisayarınıza kaydetmenize imkan veren bir YouTube müzik indirme programıdır.

MP3 formatında kayıt yapan program YouTube videolarını MP3 çalarınızda, cep telefonunuzda, tablet bilgisayarınızda ve diğer taşınabilir cihazlarınızda dinleyebilmenize olanak tanır.

4k YouTube to MP3 YouTube MP3 indirme işlemini oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirmektedir. Tek yapmanız gereken indirmek istediğiniz YouTube videosunun YouTube bağlantısını tarayıcınızdan kopyalayarak programın ana penceresindeki "Paste URL" tuşuna tıklamaktır. Program genel olarak indirme işlemlerini hızlı bir şekilde sonlandırabilmektedir.

Ücretsiz bir yazılım olan 4k YouTube to MP3, favori YouTube videolarınızı indirerek müzik arşivleri oluşturmanıza olanak verir. Tamamen ücretsiz olan program basitlik ve kullanışlı olma temeli üzerine oturtulmuştur. Programı kullanırken herhangi bir ek menü ya da tarayıcı sayfası ile uğraşmanıza gerek yoktur. 

Not: Program kurulum esnasında tarayıcınızın anasayfasını ve varsayılan arama motorunu değiştirebilecek ek yazılımlar yükleme önerisinde bulunmaktadır. Programın çalışabilmesi için bu yazılımların yüklenmesine gerek yoktur.

Bu programa alternatif olarak mp3 indir sayfasını ziyaret ederek internet ortamında paylaşılan ve beğendiğiniz müzikleri indirebilmeniz mümkündür.