602LAN Suite

602LAN Suite

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 9,102
  • DOSYA BOYUTU 87.44 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Software602

Profesyonel kullanıcılar için internet erişim güvenliği, ofis içi ağ güvenliği için oldukça gerekli bir programdır.

Ağınızı yönetebilmeniz için içinde her şeyi barındıran bu yazılım paketi sizlere anti-virüs ve anti-spam desteği ile birlikte güvenli e-posta kullanımı, fax desteği, proxy filtrelemesi ve firewall ile birlikte kurulan NAT desteği ile internet paylaşımı gibi internet işlemlerine kolaylık ve bütünlük sağlıyor.

 

Basit arayüz ve gelişmiş seçeneklere sahip programın yönetimi oldukça kolay. Bilgisayarında güvenli haberleşme ve güvenli ağ kullanımı sağlamak isteyenler için profesyonel bir çözüm olan 602LAN Suite internet tarayıcıları ile uyum içinde çalışabiliyor. Microsoft Outlook ve Mozilla Thunderbird e-posta istemcileri ile de ortak çalışabilen yazılım diğer standart POP3 ve IMAP4 e-posta istemcilerine de destek sağlıyor. Artık dokümanlarınızı hazırlayıp internet üzerinde güvenle payalaşabileceksiniz.

Ağınızdaki yönetici kimliğiniz ile her bilgisayar üzerinde gerekli ayarlamaları yapabilceğiniz bu program gelişmiş özellikler ve seçenekler ile internet kullanımı ve ağ üzerindeki işlemlerin tamamının yönetimini sizin elinize veriyor.