Easy WiFi Radar

Easy WiFi Radar

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 180,245
  • DOSYA BOYUTU 1.99 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Makayama

Dizüstü bilgisayarınızla kablosuz internete bağlanmak için kullanılacak en kolay programlardan biri.

Easy WiFi Radar size internete kablosuz bedava girmeniz konusunda yardımcı oluyor. Kolay kullanım özelliklerini pratik bir arayüzle birleştiren bu yazılım, bağlantı bulma ve bağlantı sürecini oromatikleştirme konusunda kullanıcılara yardımcı olmak üzere tasarlanmış.

Windows Xp'nin bağlantı merkezini deniyorsanız oradan mail kontrolünün ve internet sitelerine bağlanmanın ne kadar zahmetli olduğunu bilirsiniz. Önce bağlantı nokatalarını bulup ardından seçip manuel olarak ayarlayıp ardından bağlanmanız gerekmekte. Ki çoğu zamanda bağlantı gerçekleştirilememekte. Bu kadar zahmetli bir işi Easy WiFi Radar ile çift tıklamaya indirebilirsiniz.

Easy WiFi Radar bulduğu kablosuz internet bağlantı noktalarını tıpkı bir radara benzeyen ekranında göstererek işinizi oldukça kolaylaştırır. Radar ekranında beliren noktalara çift tıklamanız bağlanmanız için yeterlidir. Ekranda yeşil olarak beliren noktalar şifresiz internet bağlantılarını kırmızı olarak beliren noktalar ise şifreli bağlantı noktalarını göstermektedir.