7-Data Recovery Suite

7-Data Recovery Suite

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 337,660
  • DOSYA BOYUTU 3.2 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SharpNight LLC

7-Data Recovery Suite silinen veya kaybolan fotoğraf, dosya, bölüm ve çok daha fazlasını kurtarabileceğiniz yararlı bir yazılımdır.

7-Data Recovery Suite bilgisayarınızı sabit diskinden veya harici diskinizden silinen dosyaları geri getirmek için kullanabileceğiniz başarılı bir dosya kurtarma yazılımıdır.

Programın basit ve kullanışlı arayüzü üzerinde seçebileceğiniz çeşitli çalışma modları bulunmaktadır. Özellikle silinen verileri geri dönüştürme veya tam geri dönüştürme seçeneklerinin ihtiyacınızı karşılayacağına eminim.

Yazılım içerisinde ayrıca bölüm kurtarma modülü ve dijital medya dosyaları için de dosya kurtarma seçenekleri bulunmaktadır.

Silinen dosyaları geri getirmek için bir program arıyorsanız 7-Data Recovery Suite denemeniz gereken programların başında geliyor.

7-Data Recovery Suite İndir

  • Yanlışlıkla Silinen Dosyaları Kurtarma - Yanlışlıkla silinen veri ve dosyaların kurtarılması için tasarlanmıştır. 7-Data Recovery Suite, gelişmiş tarama teknolojisi ve dizini yeniden yapılandırma algoritmasını kullanarak Geri Dönüşüm Kutusundan boşaltılan silinmiş veri ve dosyaları ve SHIFT+DELETE tuşu kullanılarak silinen dosyaları kurtarmanıza yardımcı olabilir.
  • Yerel ve Harici Sürücüden Tam Kurtarma - En güçlü dosya kurtarma yeteneği hasarlı veya biçimlendirilmiş sabit sürücüden veya bilinmeyen nedenle erişilemeyen hard diskten verileri kurtarmadır. Diğer bir deyişle, veri kaybına ne neden olursa olsun disk bölümü var olduğu sürece bu veri kurtarma modülünü disk bölümünden veya hafıza kartı, flash disk, flaş bellek, gibi harici depolama aygıtlarından verileri kurtarmak için kullanabilirsiniz.
  • Kaybolan ve Silinen Disk Bölümlerinden Veri Kurtarma - Kaybolan veya silinen disk bölümlerinden verileri kurtarır. Bu en yaygın veri kaybı nedenidir. Bu veri kurtarma modülü, sabit disk bozulduğunda, MBR bozulduğunda, disk yeniden bölümlendiğinde (fdisk) ve veri kurtarma programı kullanırken disk bölümünün üzerine yazıldığında verilerinizi kurtarmanıza yardımcı olabilir.
  • Fotoğraf, Resim, Video ve Ses Kurtarma - 7-Data Recovery Suite, sabit sürücülerden, USB sürücülerden, SD kartlardan, fotoğraf makinesinden ve başka hafıza kartlarından kaybolan resim, ses ve video dosyalarını kurtarmanıza olanak tanıyan özel bir medya kurtarma seçeneği sunar. Yanlışlıkla fotoğraf silme, virüs bulaşması veya disk biçimlendirme durumunda görüntü ve medya dosyalarını güvenli bir şekilde kurtarmak için tam bir sabit disk taraması yapar.
  • Windows’ta Cep Telefonu Kurtarma - Cep telefonları günlük olarak yüksek miktarda veri işler ve depolar. Ancak çok kez cep telefonunun hafıza kartı bozulur ve erişilemez duruma gelerek hayati veri kaybına neden olur. 7-Data Recovery Suite, cep telefonlarınızın erişilemeyen veya biçimlendirilen hafıza kartından silinen verileri/fotoğrafları/videoları kurtarabilir.