A Beautiful Mess

A Beautiful Mess

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 161
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Red Velvet Art LLC

A Beautiful Mess, kapsamlı ve zengin bir fotoğraf düzenleme aracı arayan herkesin denemesi gereken yapımlardan biri.

Fotoğraf paylaşım platformlarını aktif olarak kullanan Android cihaz sahiplerine hitap eden A Beautiful Mess, kapsamlı bir fotoğraf düzenleme aracı arayanlar tarafından mutla denenmeli. Kapsamlı bir fotoğraf düzenleme deneyimi sunmasına rağmen uygulama büyük bir kolaylıkla kullanılabiliyor. Daha önce hiçbir şekilde fotoğraf düzenleme aracı denememiş kişiler bile bu uygulamayı sorunsuzca kullanabilir.

Peki A Beautiful Mess'i kullanarak neler yapılabiliyor? Öncelikle birden fazla fotoğrafı kullanarak kolajlar hazırlayabilir ve düzenlediğimiz fotoğraflara yazılar ekleyebiliriz. Çok sayıda font olduğu için yazılarımızı dilediğiniz gibi kişiselleştirebiliyoruz. Neon renklerle zenginleştirilmiş seçenekler fotoğrafları göz alıcı bir hale getirmemiz için gereken her şeyi bize sunuyor.

Bu kategoride yer alan diğer uygulamalarda gördüğümüz gibi A Beautiful Mess'te de sosyal medya paylaşım desteği sunuluyor. Hazırlanan fotoğrafları farklı mecralar üzerinde arkadaşlarımızla paylaşabiliyoruz. Eğer siz de çektiğiniz resimlere farklı efektler katarak onları daha ilginç kılmak istiyorsanız bu uygulamayı mutlaka denemelisiniz.