Action Puzzle Town

Action Puzzle Town

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 60
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Com2uS

Action Puzzle Town, Akoo ve arkadaşlarına yaşam alanı hazırlamaya çalıştığımız bir arcade oyunu.

Action Puzzle Town, ebeveynleriyle yaşamayı sonlandırıp tek başına ayaklarının üzerinde durmayı öğrenme kararı alan bir gencin yerine geçtiğimiz arcade tarzında bir Android oyunu. Her biri birbirinden asi 27 karakterle tanışdığımız oyunda sadece yaşam alanımızı hazırlamıyor, eğlenceli mini oyunlarla zaman geçiriyoruz.

Ailesinin yanından taşınma kararı alan Akoo küçük bir kasabaya yerleşir ve yaşı çok küçük olduğundan kendi düzenini tek başınıza kuramaz, bizden yardım alır. Kısa bir hikayenin ardından karakterimizin kalacağı yeri yapma hazırlıklarına başlıyoruz. Öncelikle evini sonrasında eşyalarını en son da arkadaşlarıyla daha keyifli zaman geçirecek eğlence araçlarını yapıyoruz. Bu süre zarfonda Akoo’nun karakteriyle tanışıyoruz.

Eşi benzerine rastladığımız türde bir arcade oyunu olan Action Puzzle Town’da karakterimizin hayatını şekillendirmek için ihtiyaç duyduğumuz parayı mini oyunları tamamlayarak kazanıyoruz. Hızlı düşünüp hızlı hareket etme gerektiren oyunlar şu an için 10 adet. Oyun demişken kazandığınız parayı harcayabildiğimiz tek yer Akoo’nun yaşam alanı değil. Karakterlerimize farklı kostümler seçerken de paraya ihtiyaç duyuyoruz.