Ad-Aware AdBlocker

Ad-Aware AdBlocker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 12,593
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Lavasoft

Ad-Aware AdBlocker ile tarayıcınızdaki ve videolardaki reklamları engelleyebilirsiniz

NOT: Ad-Aware AdBlocker yazılımı yayından kaldırılmıştır, bu nedenle yazılımı indirebilmek mümkün değildir. Aynı kategori altındaki benzer yazılımlara bu bağlantıyı kullanarak göz atabilirsiniz: 

https://www.tamindir.com/windows/guvenlik/internet-guvenligi/

Ad-Aware AdBlocker kullanıcılara reklam kaldırma konusunda yardımcı olan ücretsiz bir reklam engelleme programıdır. 

Ad-Aware güvencesini arkaasına alan program sayesinde sinir bozucu nitelikte olan reklamlardan kurtulabilmekteyiz. İnternet tarayıcılarımızda internet üzerinde gezinti yaparken farklı sitelerde sayfanın herhangi bir yerine tıkladığımızda açılan reklam pencereleri gezintimizi bölmekte, internetimizi yavaşlatmakta ve keyfimizi kaçırmaktadır. Bunun yanında kapatılamayan ve ses çalan reklamlar da internet gezintilerimizi baltalamaktadır. Hele ki sistemimizin donanım özellikleri yüksek değilse ve netbook gibi cihazlarda internete giriyorsak bu reklamlar katlanılamayacak boyutlara gelmektedir.

İşte Ad-Aware AdBlocker bu tip problemleri tamamen ücretsiz olarak çözmenize imkan veriyor. Tek bir tıklama yardımıyla bu reklamları devredışı bırakabilen program oldukça pratik bir kullanım da sunuyor. Programı kullanabilmek için bilgisayarınıza yüklemeniz yeterli olmaktadır.

Ad-Aware AdBlocker'ın en güzel özelliklerinden biri video reklamı engelleme özelliğidir. YouTube, Vimeo gibi video sitelerinde seyrettiğiniz videoların arasına sıkıştırılan bu videolar internet bağlantımızın kotasından yemekte ve video izleme keyfimizi kaçırmaktadır. Ad-Aware AdBlocker sayesinde bu reklamları da devre dışı bırakabilmekteyiz.

Ad-Aware AdBlocker en yaygın kullanılan internet tarayıcıları olan Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera ve Internet Explorer'ı desteklemektedir. Program kurulum sonunda açık olan tarayıcı pencerelerinizi otomatik olarak kapatır ve reklam engelleme işlemine başlar. Kurulum bitmeden çalışmalarınızı kaydedip açık tarayıcılarıızı kapatmanızı tavsiye ederiz.

ARTILAR

Pratik Kullanım

Video reklamlarını engelleme özelliği

Tamamen ücretsiz

EKSİLER