SoftEther VPN + VPN Gate Client

SoftEther VPN + VPN Gate Client

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 121,664
  • DOSYA BOYUTU 61.9 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici VPN Gate Academic Experiment Project

SoftEther VPN + VPN Gate Client ile özgürce internete bağlanabilirsiniz

SoftEther VPN + VPN Gate Client kullanıcılara internet üzerinde anonim gezinti yapma imkanı tanıyan ve engelli sitelere giriş imkanı veren ve tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir VPN hizmetidir.

Asıl olarak Japonya'daki Tsukaba Üniversitesi tarafından yürütülen bir akedemik proje olarak ortaya çıkan bu VPN hizmeti SoftEther VPN programını ve VPN Gate eklentisini bir araya getiriyor. SofthEther VPN bize VPN sunucularına bağlanma konusunda aracılık yapan bir arayüz görevi yapıyor ve VPN Gate eklentisi bize güncel halka açık VPN sunucularının listesini sağlıyor.

SoftEther VPN + VPN Gate Client projesinin temel amacı dünya üzerindeki bütün kullanıcılara özgürce ve anonim şekilde internete girme ve yasaklı sitelere giriş imkanı tanıma. Proje adeta P2P ağına benzer bir mantıkla çalışıyor; sistem kullanıcıların paylaşımı aracılığıyla işlemekte. Kullanıcılar kendi VPN sunucularını diğer kullanıcılarla paylaşarak kullanıcıların internet üzerindeki sınırlamaları aşmasını sağlıyor.

SoftEther VPN + VPN Gate Client yazılımları size çok sayıda farklı VPN sunucusu sunmakta. Özellikle internet yasaklarının sık yaşandığı ülkemizde bu proje bize ilaç gibi bir çözüm sunuyor.

Programı kullanarak VPN sunucularına nasıl bağlanacağınızı bu yazımızda anlattık.

ARTILAR

Çok sayıda VPN sunucusu bir arada sunuluyor

Tamamen ücretsiz VPN servisi