Adobe Shockwave Player Uninstaller

Adobe Shockwave Player Uninstaller

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,519
  • DOSYA BOYUTU 0.19 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Adobe

Adobe Shockwave Player Uninstaller, Adobe Shockwave Player eklentisini kaldırmanıza yardımcı olan bir program kaldırma aracıdır

Adobe Shockwave Player Uninstaller kullanıcılara bilgisayarlarında yüklü Adobe Shockwave Player eklentilerini kolay ve hızlı bir şekilde kaldırma imkanı veren bir program kaldırma aracı.

İnternet tarayıcıları için geliştirilmiş olan Adobe Shockwave Player yazılımı temel olarak internet siteleri üzerinde animasyonların görüntülenmesini ve etkileşimli içerikler yaratılmasını sağlar. Bu yazılım internet tarayıcılarınızla birlikte yüklü olarak gelmez, Adobe Shockwave Player içeriklerini görüntülemek için bilgisayarlarınıza Adobe Shockwave Player eklentisini yüklemeniz gerekir.

Bazı durumlarda sistemimize yüklediğimiz Adobe Shockwave Player internet tarayıcılarımız üzerinde Shockwave içeriklerini görüntülemede problem yaratabiliyor. Bunun yanında Adobe Shockwave Player kurulumu sırasında da problem yaşayabiliyoruz. İşte bu gibi durumlarda Adobe Shockwave Player Uninstaller'ı kullanabilirsiniz ve bilgisayarınızdaki problemleri çözebilirsiniz.

Adobe Shockwave Player Uninstaller temel olarak sisteminizde yüklü olan Adobe Shockwave Player dosyalarını ve ayarlarını tespit ederek kaldırmanıza yardımcı oluyor. Program bu işi basit bir sihirbaz tabanlı program kaldırma arayüzüyle gerçekleştirmekte. Eğer Adobe Shockwave Player eklentisi ile ilgili olarak problem yaşıyorsanız Adobe Shockwave Player Uninstaller'ı deneyebilirsiniz.