ADRC Data Recovery Tools

ADRC Data Recovery Tools

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,095
  • DOSYA BOYUTU 0.04 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Adroit Data Recovery Centre

ADRC Data Recovery Tools, verilerinizi kurtarmak, sistem imajı almak için kullanabileceğiniz ufak boyutlu ve ücretsiz bir program.

ADRC Data Recovery Tools, Windows tabanlı bilgisayarınıza tamamen ücretsiz indirebileceğiniz ve kurulum ile uğraşmadan anında kullanabileceğiniz veri kurtarma programlarından biri.

Windows XP’den Windows 10’a kadar tüm işletim sistemleri ile uyumlu çalışan ADRC Data Recovery Tools için basit bir veri kurtarma programı demek yanlış olacaktır. Zira sabit sürücünüzden yanlışlıkla sildiğiniz dosyaları kurtarmanın haricinde sisteminizin bir yedeğini alma, diğer bir deyişle sistem imajı almak için de bu programı kullanabilirsiniz.

Sabit sürücünüzün durumu ne olursa olsun verilerinizi sağlam bir şekilde kurtarmak için uğraşan ADRC Data Recovery Tool, bu kadar fazla seçeneği bir arada sunmasına rağmen şaşırtıcı şekilde ücretsiz geliyor. Bu tip programlarda yükleme esnasında ve sonrasında karşımıza çıkan reklamlar bu veri kurtarma programında bulunmuyor.

Son derece temiz bir arayüz ile geldiğinden kullanırken hiç zorluk çekmeyeceğinizi düşündüğüm veri kurtarma programının diğer bir beğendiğim yanı da sürücü ve dosya sistemi ayıklamaması oldu. NTFS ve FAT olarak biçimlendirilmiş neredeyse tüm sürücülerden veri kurtarmak bu program ile mümkün.

Sürücüden silinen ve kaybolan verileri kurtarma, hasar görmüş diskteki dosyaları kurtarma, sistem imajı alma, sürücünün boot sektörünü içe / dışa aktarma gibi işlemleri rahatlıkla yapabileceğiniz ADRC Data Recovery Tools’u ücretsiz indirip kullanabilirsiniz.