Advanced Office Password Recovery

Advanced Office Password Recovery

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 42,509
  • DOSYA BOYUTU 50.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ElcomSoft

Advanced Office Password Recovery programı ile ofis belgelerinin şifresini kırabilirsiniz.

Ofis belgelerini kaybetmek para ve zaman kaybettirir. Şifre ile korunan Microsoft Office belgelerinizi Advanced Office Password Recovery sayesinde yönetebilirsiniz. Program şifre korumasını kaldırmanızı, kurtarmanızı, değiştirmenizi veya engellemenizi sağlayarak sizi açamadığınız belgelerden kurtarır.

Advanced Office Password Recovery İndir

Advanced Office Password Recovery Microsoft Office'in 2.0 versiyonundan 2019 versiyonuna kadar tüm versiyonlarda şifrelenmiş belgeleri kurtarmanızı sağlar. Program Microsoft Word, Excel, Access, Outlook, Project, Money, PowerPoint, Visio, Publisher, OneNote, Backup, Schedule+, ve Mail ile şifrelenmiş tüm dökümanları kurtarır. Program en basitinden en kompeksine kadar her türden şifreyi 10 dakikadan kısa bir sürede kurtarma garantisi veriyor.

Parola Korumalı Belgelere Erişin: Advanced Office Password Recovery, Microsoft Office’in tüm sürümleriyle -2.0’dan 2019’a kadar- oluşturulan belgelerin şifresini kırar, OpenDocument ve Hangul Office formatlarındaki belgeleri de destekler. Program, Microsoft Word, Excel, Access, Outlook, Project, Money, PowerPoint, Visio, Publisher ve OneNote, tüm OpenOffice uygulamaları MyOffice ve Hangul Office paketini oluşturan tüm uygulamalar için parolaları kurtarabilir.

GPU Hızlandırmalı Saldırılar: Microsoft, Office 2007’de parola korumasını güçlendirerek Office 2013’te gücünü daha da artırdı. OpenDocument ve Hangul Office formatları eşit derece güçlü. Microsoft Office’in son sürümlerinde kullanılan bilgi işlem yoğunluklu şifreleme sayesinde yalnızca bilgisayarın CPU’suna dayanan şifre kurtarma araçları artık kabul edilebilir kurtarma süreleri sağlayamamakta. Kurtarma hızını daha da artırmak için Elcomsoft, birden fazla ekran kartı desteği ve tüm CPU ve GPU çekirdeklerinin aynı anda çalışmasını sağlıyor. CPU/GPU çekirdeklerinin tümü veya bir kısmı parola kurtarma görevine atanabiliyor, bu da maksimum performans sağlıyor veya kesintisiz arka planda işlemeye izin veriyor. En yeni nesil ElcomSoft GPU hızlandırma teknolojisi, en yeni nesil yüksek performanslı hızlandırıcılar dahil sınırsız sayıda AMD veya NVIDIA kartını destekler.

Tüm parolalar eşit derecede güçlü değildir. Advanced Office Password Recovery, Microsoft Word ve Excel 97, 2000 sürümlerinde oluşturulan dahil birçok türden parola korumalı belgeye anında erişim sağlar. Microsoft Word ve Excel’in yeni sürümleri, anında şifre kurtarma için belgeleri ve elektronik tabloları varsayılan olarak uyumluluk moduda kaydederek kullanıma hazır hale getirir. ElcomSoft, Microsoft Office uygulamalarının farklı sürümlerinde parola korumasının algoritmalarını ve uygulamalarını dikkatlice analiz ederek uzun saldırılar gerçekleştirmek yerine belirli türdeki parolaların anında kurtarılmasına olanak tanıyan geçici çözümler geliştirir. Advanced Office Password Recovery, çeşitli parola koruma yöntemlerini iyi bilir ve korumalı belgeleri birkaç saniye içinde kurtarmanıza olanak tanıyan tüm hileleri uygular.