AhnLab V3 Internet Security

AhnLab V3 Internet Security

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 9,590
  • DOSYA BOYUTU 83.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AhnLab

AhnLab V3 Internet Security bilgisayarınızı virüs, spyware, trojan gibi online tehlikelere karşı koruyan bir internet güvenlik programıdır.

Bilgisayarınızın güvenliğiyle ilgili endişeleniyorsanız AhnLab V3 Internet Security gibi bir programa ihtiyaç duyarsınız. AhnLab V3 Internet Security sizi internetteki tehlikelere karşı korumak üzere geliştirilmiş, yüksek güvenlik önlemleri sunan bir antivirüs yazılımı olarak tanımlanabilir.

İnternette gezerken her türlü tehditle karşılaşabilirsiniz. Bu durumlarda profesyonel bir yardımcıya ihtiyaç duyarsınız. Neyse ki virüs, trojan, solucan, spyware, spam, yemleme (phishing) gibi tüm internet kullanıcılarını tehdit eden online tehlikelerden bu program sayesinde korunmak mümkün.

AhnLab V3 Internet Security basit arayüzünde sisteminizde koruduğu alanları gösterir ve seçeneklerle bu alanları daraltmanızı sağlar. Sunulan her fonksiyonun arayüzde düzenli bir şekilde dağıtılmış olması da kullanımı kolaylaştıran detaylar arasında. Bu konuda çok fazla bir teknik bilgiye ssahip olmasanız dahi bu yazılımı sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Program sistem dosyalarını, ağ bağlantılarını ve email hesaplarını etkili şekilde korur, gelebilecek saldırıları ve tehditleri önler. Programın sunduğu anti-virüs and anti-spyware motoru sayesinde sisteminiz en güncel online tehlikelere karşı da korunur. Eğer siz de bilgisayarınızı internetin zararlı içeriklerinden korumak istiyorsanız AhnLab V3 Internet Security'ye bir göz atmanızı öneriyoruz.