Airpush Ad Detector

Airpush Ad Detector

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,894
  • DOSYA BOYUTU 0.82 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Swiss Codemonkeys

Airpush Ad Detector uygulaması Android cihazlarınızdaki rahatsız edici ya da gizlilik ihlali yapan uygulamaları tespit etmeniz için hazırlanmış.

Airpush Ad Detector uygulaması, Android cihazlarımızda sık sık bizi rahatsız eden uygulamalara karşı bir önlem olarak hazırlanmış ve çeşitli reklamlar, bildirimler, ikonlar, spamler ile telefon kullanımını zor hale getiren tehlikeli uygulamalar konusunda oldukça geniş aksiyonlar alınmasına olanak tanıyor. Aynı zamanda kişisel verilerin çalınmasına karşı da etkili olan uygulama sayesinde ne olduğunu bilmediğiniz uygulamaları yüklerken daha tedbirli olabiliyorsunuz.

Uygulama bu işlevleri gerçekleştirebilmek için sisteminizde çalışan uygulamaların hangi işlemleri gerçekleştirdiğini düzenli olarak takip ediyor ve kullanıcının izni olmaksızın yapılan tüm arkaplan işlemlerinin bir kaydını tutuyor. Aynı zamanda kullanıcı hiç fark etmeden kimlik bilgilerine, mesajlara ve diğer özel bilgilere erişim sağlama uğraşlarını da gözlemleyebilmesi sayesinde siz farkında olmadan telefonunuzun bilgilerinin başkalarına aktarılmasına engel olabiliyorsunuz.

Pek çok Android uygulama üreticisi, uygulamaları üzerinden para kazanabilmek için çeşitli reklam ağlarının reklamlarını uygulamalarına gömüyorlar ve bunlar da zaman zaman çok yoğun olabiliyorlar. Eğer bazı reklam ağlarının karşınıza uygunsuz reklamlar çıkardığını düşünüyorsanız, Airpush Ad Detector sayesinde hangi uygulamanın hangi ağı kullandığını görebilir ve buna göre önlemlerinizi alabilirsiniz.

Uygulama maalesef reklamları engelleme ya da kaldırma gibi bir seçeneğe sahip değil ancak sağladığı tüm bilgilerden ücretsiz olarak faydalanabilir ve uygulama kaldırma işlemlerinizi bu uygulamanın sağladığı bilgilere göre düzenleyebilirsiniz.