Airy

Airy

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 3,380
  • DOSYA BOYUTU 13.36 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici RHH Software

Airy ile YouTube videolarınızı bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz

Airy kullanıcılara YouTube video indirme ve YouTube şarkı indirme konusunda yardımcı olan bir video indirme programıdır.

YouTube videolarını bilgisayara kaydetme çoğu zaman bir ihtiyaç olmaktadır. Hem mobil cihazlardaki internet kotalarının varlığı, hem de bağlantı problemleri nedeniyle videoları seyredememe kullanıcılar için problem teşkil etmemektedir. YouTube'nin çalışma mantığı gereği bir videoyu açtığınızda internet bağlantınız hızlı değilse video yüklenmemekte ve takılmamaktadır. Bu nedenle Airy bir araç kullanarak videoları bilgisayarınıza kaydedebilir, HD ve üst kalite videoları takılmadan izleyebilirsiniz.

Airy ile video indirebilmek için indirmek istediğiniz YouTube videosunun internet adresini tarayıcınızdan kopyalamalı ve program arayüzündeki adres çubuğuna yapıştırmalısınız. Bu adımdan sonra Airy videoyu analiz eder ve sile mevcut video kalite seçeneklerini sunar. Program farklı formatlarda video indirebilme imkanı da veriyor. Eğer indirmek istediğiniz videoyu sadece müzik dosyası olarak kaydetmek isterseniz MP3 seçeneğini seçerek kaydedebilirsiniz. Bu yöntem sayesinde Airy bir YouTube şarkı indirme programı olarak kullanılabiliyor.

Airy basit bir arayüze sahip ve kullanıcılara çok zor olmayan bir kullanım sunuyor.