Alarm Programı

Alarm Programı

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 22,305
  • DOSYA BOYUTU 0.83 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 2XDSOFT

Alarm Programı, bilgisayarınız üzerinde belirlediğiniz saatlere alarm kurmayı ve bu alarmların istediğiniz müzikleri çalmasını sağlayabileceğiniz ücretsiz ve yararlı bir alarm programıdır.

Alarm Programı, istediğiniz saate istediğiniz müzik ile çalan alarmlar kurabilmenizi sağlayan oldukça faydalı ve kullanışlı bir araçtır. Programı kullanarak bilgisayar başındayken diğer önemli işlerinizi rahatça hatırlayabilirsiniz. Özellikle oyun oynarken ve film veya dizi izlerken bazı diğer önemli işlerinizi unutabilirsiniz. Program sayesinde istediğiniz saate alarmlar kurarak bilgisayarınızın sizi uyandırmasını sağlayabiliyorsunuz.

Sadece ev değil, iş yerlerindeki bilgisayarlarınızda da kullanarak önemli toplantı ve görüşmelerinizi asla kaçırmazsınız. Kurudğunuz alarmların içerisine istediğiniz kısa notları girerek ne için alarm kurduğunuzda kısaca açıklayabiliyorsunuz.

Kurulan alarmların vakti geldiğinde çalmasını istediğiniz müziği ve ses düzeyini programın içerisinden kendi isteklerinize göre belirleyebilirsiniz. Oldukça basit ve sade bir arayüze sahip olan Alarm Programı ile sabahları en sevdiğiniz müzikle uyanabilmem mümkün. Ayrıca zor uyananlar için kalkıp bilgisayarınızdan alarmı kapatmak gerektiğinden, etkili bir uyanma methodu.

Ücretsiz olarak indirebileeğiniz Alarm Programını kesinlikle bilgisayarlarınıza yükleyerek kullanmanızı öneririm.