Allavsoft

Allavsoft

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,191
  • DOSYA BOYUTU 30.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Allavsoft

Allavsoft, dahili video oynatıcıya sahip video indirme ve dönüştürme programı.

Allavsoft, 100’den fazla video paylaşım sitesini destekleyen video indirme ve dönüştürme programı. Windows bilgisayarınıza ücretsiz indirip deneyebileceğiniz video indiricisiyle YouTube, Dailymotion, Facebook kısacası video barındıran tüm sitelerden beğendiğiniz videoları tek tıkla dilediğiniz formatta indirme şansına sahipsiniz.

4K, 2K, 1080p, 720p ve standart kalitede video indirme ve AVI, MP4, VMV, MOV, MPG dahil popüler birçok formatta indirilen videoyu hızlıca dönüştürmeye imkan tanıyan Allavsoft, hem kendi içerisinden hem de web tarayıcınızdan indirme yapmanıza izin veriyor.

Dahili video oynatıcısı da bulunan programın en güzel yanı reklam videolarını ayıklaması. Video indirme programları genellikle kısa süreli reklam videoları ayırt edemez ve indirilenler arasında çıkarır. Allavsoft’ta sadece indirmek istediğiniz videoyu indiriyorsunuz. Programın beğendiğim bir özelliği de videoları toplu şekilde indirebiliyor, indirmeyi duraklatabiliyor ve indirme tamamlandığında bilgisayarın otomatik olarak kapanması şeklinde ayar yapabiliyorsunuz.