Webcam 7 Free

Webcam 7 Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 56,894
  • DOSYA BOYUTU 13.55 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Moonware Studios

Webcam 7 Free, aynı zamanda hem web kameralarını hem de ağ kameralarını izleyebileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır.

Webcam 7 Free, kullanıcıların web kameralarını ve ağ kameralarını takip edebilmeleri için tasarlanmış ücretsiz bir programdır. Web kameraları üzerindeki yayını kaydedebileceğiniz program, aynı zamanda MPEG video formatı için ses kaydını da desteklemektedir.

Webcam XP programı üzerine yazılan yeni bir web kamerası izleme ve kaydetme çözümü olan Webcam 7 Free, FLV formatında kayıtları da desteklemektedir ve kullanıcı arayüzü Webcam XP ile aynıdır.

Programın bu noktada en can alıcı özelliği yüksek kalitede videoları düşük bant genişliğiyle kaydetmenize ve izlemenize olanak sağlayan FLV desteğidir. Bunun dışında MPEG formatında kaydettiğiniz videolar için sağladığı ses kaydı desteği de oldukça kullanışlı bir özelliktir.

PCI ve USB aygıtları, ağ kameraları ve yerel dosyaları da destekleyen Webcam 7 Free, daha birçok kaynak dosya için de destek sunmaktadır.

Yine program içerisinde yer alan zamanlama özelliği sayesinde, istediğiniz zamanlarda otomatik kayda başlama, ekran görüntüsü alma gibi seçenekler de kullanıcılara sunulmaktadır.

Web kamerasını veya ağ kameralarını kullanarak kayıt yapmak isteyen kullanıcılar için oldukça kullanışlı bir program olan Webcam 7 Free'yi tüm kullanıcılarımıza öneriyorum.