AlomWare Undo

AlomWare Undo

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 128
  • DOSYA BOYUTU 0.93 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AlomWare

AlomWare Undo,bilgisayarınız üzerinde yapacağınız ufak hataları geri alarak zaman kaybını önlemenizi sağlayan yararlı ve ufak bir programdır.

AlomWare Undo, yaptığınız ufak bir tıklama hatası nedeniyle kapattığınız uygulama, döküman yada dosyayı hızlıca geri açabilmek için kullanabileceğiniz yararlı bir program. Kopyaladığınız bir yazıyı yada kapattığınız bir dosyayı en hızlı şekilde geri getiren yazılım, ücretli olmasına rağmen deneme sürümü ücretsiz olarak sunuluyor. Sitemiz üzerinden programın deneme sürümünü ücretsiz indirerek 200 defa işlem geri almak için kullanabiliyorsunuz. Eğer memnun kalırsanız ve sürekli kullanmak istiyorsanız, programın tam sürümünü satın almanız gerekiyor.

Undo programı sadece yaptığınız işlemleri geri getirmek ile sınırlı kalmıyor. Belirli aralıklar ile bilgisayarınızın son 2 saat içerisindeki masaüstünü ekran görüntüsü olarak kaydeden program, son 2 saat içerisinde yaptığınız işlemleri görüntüleyebiliyor. Böylece yaptığınız hataları farkederek geri dönme fırsatı doğuyor.

Uygulama güvenliğinize önem verdiği için yapılan tüm kayıtları dilediğiniz zaman silme ve kayıt işlemlerini durdurma gibi seçenekler sunuyor. Böylece kullanım tamamen istekleriniz doğrultusunda gerçekleşiyor. Program ayrıca bilgisayarınızda herhangi bir şeyi internete göndermiyor.

Yaptığınız tüm işlemleri yedekleyen ve adeta bir bilgisayar güvenliği gibi arkanızdan sizi takip eden program sayesinde bilgisayar kullanırken yapacağınız ufak yada büyük hataları telafi edebiliyorsunuz. Programın ücretsiz deneme sürümünü hemen indirerek göz atmanızı tavsiye ederim. Programı yükledikten sonra arayüzüne ulaşabilmek için kullanmanız gereken kısayol "Ctrl + Windows" tuşları. İşlemleri geri almak için kullanacağınız kısayol tuşunu kendiniz belirleyebiliyorsunuz.