Alphabear

Alphabear

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 46
  • DOSYA BOYUTU 37.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Spry Fox LLC

Alphabear ile Android cihazlarınızdan kelime bulmaca oyunları oynayabiliyor ve ödül olarak ayıcıklar toplayabiliyorsunuz.

Alphabear oyunu Android akıllı telefon ve tabletleri üzerinde İngilizce bir puzzle oyunu oynamak isteyenlerin tercih edebilecekleri en iyi oyunlar arasında yer alıyor diyebilirim. Hem yetişkinler hem de çocuklar için bir İngilizce geliştirme aracı olarak da kullanılabilen oyun, böylelikle eğlenceyi ve öğrenmeyi bir arada sunma imkanına sahip. Kolay kullanılır arayüzü ve oldukça iyi hazırlanmış atmosferi sayesinde bulmaca oyunlarını seviyorsanız göz atmadan geçmemeniz gerekenler arasında yer aldığını söyleyebilirim.

Oyundaki temel amacımız, elimizde bulunan harflerle kelimeler oluşturmak. Ancak bunu yaparken aynı renge sahip olan harfleri kullanmamız gerekiyor ve bu süreç bir süre sonra bölümler zorlaştıkça iyice meşakkatli bir hale geliyor diyebilirim. Başarılı bir şekilde harfleri kullanarak kelimeler oluşturduğumuzda, kullandığımız harflerin yerine ayıcıklar ortaya çıkıyorlar ve bu ayıcıkları elde edecek kadar puanımız olduğunda onları koleksiyonumuza katabiliyoruz.

Yüzlerce farklı ayıcık barındıran Alphabear, böylelikle ayıcıkların hepsini toplayarak geniş bir koleksiyon oluşturmayı temel hedef haline getiriyor. Bu ödülleri toplayabilmek için olabildiğince yüksek puan almak ve bir elden en çok miktarda kelimeyi çıkartmak gerekiyor. Tabii ki bu aşamada kelimelerin olabildiğince uzun olmalarını sağlamak da gerekiyor.

Oyunun grafik ve ses öğeleri, atmosfere uygun bir şekilde hazırlandığı için oldukça eğlenceli vakit geçirebileceğiniz kesin. Yumuşak, pastel renk tonlarıyla sunulan oyun böylece gözlerinizin yorulmadan bulmacalara odaklanmasına yardımcı oluyor.

Bulmaca ve kelime oyunlarından keyif alanların denemeden geçmemeleri gerektiğine inandığım oyunun İngilizce olduğunu sakın unutmayın.