AlphaBetty Saga

AlphaBetty Saga

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,769
  • DOSYA BOYUTU 40.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici King.com

AlphaBetty Saga mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur

AlphaBetty Saga, Candy Crush Saga gibi popüler mobil oyunların yaratıcısı King.com tarafından geliştirilmiş bir başka mobil bulmaca oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kelime oyunu olan AlphaBetty Saga'da Alpha, Betty ve Barney adlı kahramanların hikayesi konu alınıyor. Sevimli birer fare olan kahramanlarımız Herşey Ansiklopedisi'ni oluşturmak için yeni kelimeler bulmak zorundalar. Bu iş için de dünya turuna çıkıyorlar ve gizlenmiş olan yeni kelimeleri bularak ansiklopedilerine dahil ediyorlar. Maceraları boyunca özel karakterleri toplayabiliyorlar ve bu sayede işleri kolaylaşabiliyor.

AlphaBetty Saga'da oyun tahtası üzerine harfler rastgele bir düzenle yerleştiriliyor. Biz bu harfleri birleştirerek gizli olan kelimeleri ortaya çıkarıyoruz. Her bölümü tamamlamak için belli sayıda kelimeyi ortaya çıkarmamız gerekiyor. Oyun İngilizce olduğu için kelimeleri ortaya çıkarmakta zorlanabilirsiniz; fakat İngilizce öğreniyorsanız AlphaBetty Saga kelime dağarcığınızı geliştirmek için güzel ve eğlenceli bir yöntem olabilir.