Amazon Appstore

Amazon Appstore

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 15,103
  • DOSYA BOYUTU 28.16 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Amazon.com, Inc.

Amazon Appstore uygulamasını kullanarak Amazon'da yer alan tüm uygulama ve oyunlara kolayca erişebiliyorsunuz.

Amazon Appstore uygulaması, Amazon'un kendi ürettiği bir market uygulaması olarak karşımıza çıktı ve Android akıllı telefon ve tabletlerde kolayca kullanılabiliyor. Ücretsiz olarak sunulan ve çok sade bir arayüzle tüm alışveriş ihtiyaçlarınıza kolayca yanıt verebilen uygulama, içerisinde yer alan Android marketi sebebiyle Amazon Appstore olarak benimsenmiş durumda.

Özellikle Google Play'e alternatif uygulama marketleri arayan kullanıcıların beğenisini kazanacak olan Amazon Appstore, Google Play üzerinde erişime engellenmiş olan çeşitli uygulamalara daha kolay ulaşmanızı sağlıyor ve böylece Google'ın zaman zaman rahatsız edici olabilen sınırlamalarından kurtulabiliyorsunuz.

Mobil uygulama ve oyunların indirmelerinin yanında normal Amazon satışlarının da uygulama içerisinden yapılması, Amazon'da yer alan ürünleri satın almak isteyen kullanıcıların tek bir araçla tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmelerini sağlıyor. Açılır sol menü sayesinde departmanlara, ürünlere, kategorilere göre ürünleri taramak mümkün oluyor ve bunun yanında kendi profiliniz de olduğu için profilinizi kullanarak dilek listenizi oluşturabiliyor, sipariş özetlerinizi görebiliyorsunuz.

Oldukça sade bir kullanıma sahip olan uygulamada tüm aradıklarınıza ulaşmak rahat bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. İçerisindeki arama fonksiyonu sayesinde aklınızdaki ürünler üzerinde direkt aramalar da gerçekleştirebiliyor ve böylelikle kategoriler arasında dolaşmak zorunda kalmıyorsunuz.

Amazon'un resmi Android uygulamasını yükleyerek alışverişlerinizi daha kolay bir hale getirmeyi sakın unutmayın!