Amazon MP3 Downloader

Amazon MP3 Downloader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,757
  • DOSYA BOYUTU 2.29 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Amazon.com, Inc.

Amazon MP3 Downloader internet üzerinden satın aldığınız müzik albümlerini kolayca bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Amazon MP3 Downloader adından da anlaşılacağı gibi Amazon.com üzerinden satın alanın tüm müzikleri MP3 formatında bilgisayarınıza indirmenize olanak tanıyan kolay kullanımlı bir yazılımdır.

Programın arayüzü gayet sade ve kullanışlı olarak tasarlanmıştır. Kimlik bilgileriniz ile Amazon üzerinde oturum açmanız halinde, programı çalıştırdığınız zaman indirebileceğiniz içeriklerle ilgili prosedür otomatik olarak uygulanmaktadır.

İndirme klasörünü değiştirmek, indirilen şarkıları otomatik olarak Windows Media Player veya iTunes'a atamak gibi görevleri gerçekleştirmeniz mümkündür. Ayrıca indirebileceğiniz içeriklerle ilgili başlıkları ve indirilme durumlarını görüntüleyebilirsiniz.

Amazon MP3 Downloader sistem kaynaklarını oldukça düşük seviyelerde kullanmaktadır ve bu nedenle bilgisayarınız üzerinde gerçekleştirmek istediğiniz işlemler sırasında hiç yük olmayacaktır.

Amazon.com üzerinden satın aldığınız parçaları kolayca bilgisayarınıza indirmek için Amazon MP3 Downloader gerçekten kullanışlı bir çözüm sunar.