Android L Keyboard

Android L Keyboard

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,766
  • DOSYA BOYUTU 18.70 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Shen Ye

Android L Keyboard uygulaması ile Android L'de kullanılan klavyeyi eski Android cihazınızda kullanabilirsiniz.

Android L Keyboard, Google’ın mobil işletim sistemi Android’in bir sonraki sürümü olacak olan Android L’de kullanılan klavyeyi eski Android cihazlara taşıyan bir uygulamadır. Yeni özellikler ile gelen ve yeni material tasarımı ile dikkat çeken Android L klavyeyi kullanabilmeniz için Android 4.0 ve üzeri yüklü bir Android cihazınızın olması yeterli.

Herhangi bir root işlemi gerektirmeyen, reklam ve gereksiz bir öğe içermeyen tamamen ücretsiz olarak sunulan Android L Keyboard, XDA TV yapımcısı Shen Ye tarafından geliştirilmiş olup, Android L klavyesini şimdiden kullanma izni veren yeni klavye uygulaması. Android’in tamamen yenilenen klavyesini olduğu şekilde (Modifiye edilmediğinden gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.) eski Android cihazınıza getiren uygulamayı diğer Android uygulamalarını yükler gibi yükleyebilir ve varsayılan klavyeniz olarak ayarlayabilirsiniz. Siyah tema seçili olarak gelmektedir. Ancak gelişmiş ayarlardan yeni material temasını aktif edebilirsiniz. Tabii ki klavyenin dilini de (Türkçe destekliyor.) ayarlamanız mümkün.

Stok Google klavyesinin tüm özelliklerini taşıyan Android L Keyboard, Android L geliştirici ön izleme sürümüne geçiş yapmak istemeyen ancak aklı Android L’nin klavyesinde kalan kullanıcılar için hazırlanmış. Eğer bir Android kullanıcısıysanız klavyeyi değiştirmek bile cihazınıza farklı bir gözle bakmanıza neden olacaktır.