Angry Birds Action!

Angry Birds Action!

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 419
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rovio

Angry Birds Action!, Red ve arkadaşlarının yeni maceralarını konu alan bulmaca oyunu.

Angry Birds Action!, kızgın kuşların başı olarak bildiğimiz Red ve arkadaşlarının maceralarına ortak olduğumuz fizik tabanlı oynanış sunan bulmaca oyunu. Android platformunda da ücretsiz indirilebilir olan oyunda darmadağın olan köyümüzü yeniden kurma telaşına düşüyoruz. Üstelik bundan Red olarak biz sorumlu tutuluyoruz.

Yeni Angry Birds oyununda parti sonrası uyandığımızda köyümüzün dardamağın olduğunu görüyoruz ve bu üzücü olay bizim üzerimize atılıyor. Red olarak uzun diyalog sonunda buna sinirleniyor ve haberimiz dahilinde olmasa da köyümüzü eski haline çevirmek için kendimizi hazırlıyoruz. İşe yumurtaları kurtararak başlıyoruz, ilerledikçe köyümüzü oluşturacak yapıların kilidini açıyoruz.

Red, Chuck, Bomb, Terence kısacası seride gördüğümüz karakterle yine oynuyoruz. Amacımız kendimizi etrafa çarptırarak gösterilen tüm yumurtaları toplamak. Yumurtaları toplama işi başta oldukça kolay olsa da ilerleyen seviyelerde köyün yapısına bağlı zorlaşıyor. Düşünülerek ilerlenebilen bir bulmaca oyunu haline dönüşüyor. Bu arada her karakterin yumurtayı alma biçimi farklı, her biri farklı bir aksiyon içerisine giriyor.