Angry Birds Fight

Angry Birds Fight

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 504
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rovio Entertainment Ltd

Angry Birds Fight, kızgın kuşların domuzcuklarla birebir dövüşlerini izlediğimiz bulmaca - savaş türünde bir Android oyunu.

Angry Birds Fight, Android cihazınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz yepyeni bir Angry Birds oyunu. Angry Birds Stella POP! oyunundan sonra karşımıza çıkan yapım adından da anlayacağınız üzere kızgın kuşların domuzlarla teke tek dövüşü üzerine kurulu.

Angry Birds serisinin yeni oyunu Angry Birds Fight, üçlü eşleştirme üzerine kurulu ve oynadıkça oynamak isteyeceğiniz bir yapım. Oyunda Red, Chuck, Stella, Matilda, Bomb, Blues gibi serinin yeni oyunlarında karşımıza çıkan karakterlerle domuzcuklara karşı mücadele ediyoruz. Dövüşme ise oldukça ilginç. Öncelikle tabloda oyunun öne çıkan karakterlerini birbiriyle eşleştiriyoruz. Bunun için 45 saniye süre veriliyor. Süre sonunda kızgın kuşlardan biri ile domuzcuklar karşı karşıya geliyor. Kısa ve hızlı geçen dövüşlerde müdahale edemiyor, sadece izliyoruz.

Bazen tropik bir adada, bazen denizin ortasında, bazen de yemyeşil bahçelerde dövüştüğümüz oyunda seçilebilir ilk karakter tahmin edeceğiniz üzere ekibin lideri konumunda cesaret ve güçlü olması ile dikkat çeken, savaşta oldukça saldırgan davranan Red. Dövüşleri kazandıkça oyuna yeni karakterler dahil oluyor. Oynayabildiğimiz diğer karakterler arasında bir ninja kadar hızlı ve bir dalgıç kuşu kadar çılgın hızlı düşünen ve rakibinin başını döndüren Chuck, güzelliği ile etkileyen kabarcık çıkararak rakibini havada uçuran Stella, yumurtaları canı pahasına koruyan Matilda, gücünü nasıl kullanacağını bilmeyen imha uzmanı Bomb ve üçlü olarak hareket eden dövüşte ne yapacağı belli olmayan ve kesinlikle küçümsenmemesi gerek Blues yer alıyor. Bu karakterler dediğim gibi ilerledikçe açılıyor.

Çoklu oyuncu desteği sayesinde arkadaşlarımızı davet edip onlarla birlikte oynayabildiğimiz yeni Angry Birds oyununda dövüş kazandıkça kızın kuşlarımızın güçlerini yenileyebiliyoruz. Hayatımızı etkileyen ve saldırıcı gücümüzü artıran kask ve çeşitli silahların yanında aksesuarlar alarak avantaj sağlayan yetenekler ekleyebiliyoruz. Bunları dövüş sonlarında kazandığımız altınlar ile açabiliyoruz.

Angry Birds Fight, bulmaca ve savaş öğelerini içeren süper eğlenceli bir Angry Birds oyunu olmuş ve hem tekil hem de arkadaşlarla beraber oynanabilmesi oldukça güzel.