Animation Desk

Animation Desk

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 544
  • DOSYA BOYUTU 80.9 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kdan Mobile Software LTD

Kapsamlı bir animasyon uygulaması olarak karşımıza çıkan Animation Desk ile siz de kendi animasyonlarınızı yaratabilirsiniz.

Animation Desk yüksek bir fiyat etiketine sahipken ücretsiz olarak sunulmaya başlamış bir animasyon uygulaması. Bu uygulama ile yapabileceklerinizin sınırı yok desek sanıyoruz ki abartmış olmayız.

Animation Desk'i kullanabilmek için az da olsa teknin bilgiye ihtiyacınız var. Bu uygulamayı kullanarak animasyonlar yaratabilirsiniz. Farklı seçenekleri ve araçların yer verildiği Animation Desk tüm ihtiyaçlara cavap verecek şekilde tasarlanmış.

Uygulamanın ana ekranında boş bir çerçeve sizleri bekliyor. Sağ tarafa yerleştirilmiş fırçalar ve renkleri kullanarak dilediğiniz çizebilirsiniz. Uygulamada üç ana katman sunulmakta. Bunlardan ilki arkaplan, ikincisi ortada yer alan katman ve üçüncüsü en üstte yer alan katman. Animasyonunuz için uygun bir arkaplanı seçtikten sonra orta ve üst katmanlara çizimlerinizi yapabilirsiniz.En üstte yer alan katmanı hareket eden nesnelerde kullanmalısınız. Arkaplan ise animasyon boyunca sabit kalıyor. Ortadaki katman hareketli fakat üst katman kadar aktif olmayan nesneler için kullanılabilir.

Uygulamadan en üst düzey verimi alabilmek için kaliteli bir stylus kullanmanızı tavsiy ediyorum. Parmakla çizmek pek iyi sonuçlar vermiyor. Animasyonlarınızı yarattıktan sonra onlara ses efektleri ve arkaplan müziği de eklemek mümkün. Son derece temiz ve anlaşılır bir arayüze sahip olan Animation Desk'i animasyon ve çizgi film dallarıyla ilgilenenlere öneriyorum.