AppBrain Ad Detector

AppBrain Ad Detector

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 13,098
  • DOSYA BOYUTU 0.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Swiss Codemonkeys

AppBrain Ad Detector Android cihazınızda reklamlardan korunmanızı sağlayabilecek bir uygulamadır.

AppBrain Ad Detector, Android reklam kaldırma konusunda size oldukça yardımcı olabilecek bir Android uygulamasıdır.

AppBrain Ad Detector temel olarak Android cihazınızda yüklü uygulamaları tarar ve hangilerinin rahatsız edici reklam bildirileri ve masaüstü simgeleri yerleştirdiğini tespit eder. Bu sayede Android cihazınızdaki uygulamalar hakkında bilgi sahibi olarak reklam engelleme ve adware olarak adlandırılan reklam yayan yazılımları kaldırma konusunda karar verebilirsiniz.

Eğer kaynağını bilmediğiniz geliştiricilerin uygulamalarını telefonunuza yükleme ihtiyacınız varsa AppBrain Ad Detector oldukça önemli olmaktadır. Çünkü bu tip uygulamalar telefonunuzu bir reklam yayan zombi cihaza dönüştürüp kişisel bilgilerinizi çalabilmektedir. AppBrain Ad Detector bu noktada size bir casus yazılım engelleme aracı olarak da yardımcı olmaktadır. Uygulama sayesinde yüklediğiniz 3. parti yazılımı denetleyebilir, casus yazılım olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

AppBrain Ad Detector reklam kaldırma, adware engelleme, casus yazılım engelleme konusunda size yardımcı olabildiği gibi gerçek zamanlı tespit özelliğiyle bu hizmetini daha da ileri seviyeye taşımaktadır. AppBrain Ad Detector bu özelliği ile telefonunuza yüklediğiniz uygulamaları otomatik olarak tarar ve anında uygulamanın oluşturabileceği tehditleri listeler. Böylece uygulama büyük zarar vermeden uygulamayı kaldırarak reklam silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

AppBrain Ad Detector cihazınızda yüklü uygulamaların sahip olduğu izinleri de denetler ve size listeler. Hangi uygulamaların mesajlarınıza veya hesaplarınıza erişerek kişisel bilgilerinizi tehdit ettiğini bu sayede öğrenebilirsiniz.

Uygulama çok sayıda reklam ağını, reklam uygulamalarını ve hangi uygulamanın hangi sosyal medya geliştirici kitine sahip olduğunu listeleyebilir. Bu veri arşivi güncellemeler yoluyla sürekli geliştirilmektedir.