ArcaVir Internet Security

ArcaVir Internet Security

kullanıcı

ArcaVir Internet Security bilgisayarınıza kapsamlı koruma sunan bir güvenlik yazılımıdır.

ArcaVir Internet Security bilgisayarınıza standart antivirüs koruması sunmanın yanında internet güvenliğinizi perçinlemek için firewall yani güvenlik duvarı modülünü de içeren kapsamlı bir güvenlik yazılımıdır.

Virüs temizleme için gerekli araçları kullanıcılara sunan ArcaVir Internet Security günlük olarak güncellenen virüs veritabanı sayesinde en güncel virüslere karşı tetikte olmaktadır. Gerçek zamanlı koruma özelliğine sahip program sisteminizi sürekli olarak takip etmektedir ve bilgisayarınıza indirdiğiniz dosyaları, e-postaları ve depoladığınız klasörleri arkaplanda denetler. Bu sayede kötü amaçlı yazılımlar otomatik olarak tespit edilerek temizlenmektedir ve sisteminiz sürekli olarak güvence altına alınmaktadır.

ArcaVir Internet Security sahip olduğu firewall modülü sayesinde kullanıcıların kişisel bilgi güvenliğini gözetleyerek hacker koruması sunar. Firewall sayesinde bilgisayarınıza gelen ve giden internet trafiği kontrol edilir ve tanımadığınız uygulamaların internete erişimini engelleme imkanı verilir. Bu sayede bankacılık işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilir ve sosyal medya hesaplarınızın şifrelerinin ve diğer hassas kişisel bilgilerinizin çalınmasını engelleyebilirsiniz.

ArcaVir Internet Security bilgisayarınızı heç çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak koruyabilmekte ve gerçek zamanlı koruma özelliğiyle bu güvenlik seviyesini sürekli kılmaktadır. ArcaVir Internet Security sayesinde tek bir yazılım ile sisteminizin bütün güvenlik ihtiyaçlarını karşılayabilmektesiniz.