Argente - Registry Cleaner

Argente - Registry Cleaner

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 573
  • DOSYA BOYUTU 4.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Argente Software

Bilgisayarınız kayıt defterindeki sorunlardan dolayı yavaşlama gösteriyorsa bu programı kullanarak sorunun üstünden gelebilirsiniz.

Argente - Registry Cleaner programı Windows kayıt defterinizde yer alan hataları tespit ederek onarım işlemi gerçekleştirebilen kullanışlı bir yazılım. Böylece bilgisayarınızın ilk günkü performans seviyesini yakalamanızı da kolaylaştırıyor.

Eğer uygun şekilde kullanılırsa bilgisayarınızın bakımını gerçekleştiren bu programı kullanmadan önce elbette ki kayıt defterinizin bir yedeğini almayı unutmamanız gerekiyor.

Program içerisinde gelen standart sorun tespiti ve tamir ayarlarının yanında sadece dilediğiniz kısımların düzeltilmesini ayarlayabildiğiniz manuel bir ayarlar kısmına da sahip.

Tarama tamamlandıktan sonra size tamir edilebilecek veya düzeltilebilecek noktaları gösteren program böylece sizden izin almadan herhangi bir kayıt defteri işlemi gerçekleştirmiyor. Sisteminin kararlılığı ve güvenine önem veren kullanıcılar için bu iyi bir özellik.

Eğer kayıt defteri temizliğinden sonra elde ettiğiniz sonuçları beğenmezseniz geri alma seçeneklerinden faydalanarak daha önce yedeklediğiniz kayıtları yeniden sisteminize de yerleştirebilirsiniz.