Ashampoo Snap Free Screenshot

Ashampoo Snap Free Screenshot

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 370
  • DOSYA BOYUTU 2.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ashampoo GmbH & Co. KG

Ashampoo Snap Free Screenshot ile Android cihazınızdan ekran görüntüsü yakalayarak düzenleyebilirsiniz

Ashampoo Snap Free Screenshot kullanıcılara ekran görüntüsü alma ve fotoğraf düzenleme konusunda yardımcı olan ücretsiz bir Android ekran görüntüsü alma uygulamasıdır.

Ashampoo Snap Free Screenshot Android cihazınızdan ekran görüntüsü alırken size geniş resim düzenleme seçenekleri de sunuyor. Ashampoo Snap Free Screenshot ile Android cihazınızdaki bir uygulamanın, önemli internet sayfalarının, yazışmaların veya önemli bildirilerin ekran görüntüsünü alarak telefonunuza resim dosyası olarak kaydedebiliyorsunuz. Ekran görüntüsü aldıktan sonra ise uygulama bu ekran görüntüsünü düzenlemenize de olanak sağlıyor.

Ashampoo Snap Free Screenshot birçok farklı resim düzenleme seçeneğine sahip. Uygulamayı kullanarak aldığınız ekran görüntüsüne oklar, işaretler, geometrik şekiller ve hatta smiley gibi sevimli görsel öğeler ekleyebilmenin yanında kalem ile serbest çizimler yapabilirsiniz. Ayrıca uygulama fotoğraflara yazı ekleme özelliğine de sahiptir. Böylece resimli anlatımlar hazırlayabiliyorsunuz.

Ashampoo Snap Free Screenshot sadece kendi yakaladığı ekran görüntüleri üzerinde düzenleme yapmanın haricinde genel olarak fotoğraf galerinizde kayıtlı bütün fotoğraflar üzerinde düzenleme yapabiliyor. Android sisteminize bu işlem için kısayollar da ekleyen uygulama ile Android cihazınızın kamerasıyla çektiğiniz fotoğrafları veya internetten indirdiğiniz resimleri düzenleyebiliyorsunuz.

Ashampoo Snap Free Screenshot kullanıcılara uygulama aracılığıyla yakaladıkları ekrna görüntülerini ve düzenledikleri fotoğrafları Facebook, Twitter, Picasa ve Google+ gibi sosyal medya hesaplarında paylaşma veya duvar kağıdı yapma imkanı veriyor.