Ashampoo Snap (Screenshot)

Ashampoo Snap (Screenshot)

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 294
  • DOSYA BOYUTU 2.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ashampoo GmbH & Co. KG

Ashampoo Snap (Screenshot) ile Android cihazınızdan ekran görüntüsü alabilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz

Ashampoo Snap (Screenshot) Android cihazlarınız üzerinde ekran görüntüsü alma, fotoğraf düzenleme ve paylaşma işlemlerini gerçekleştirmenize yardımcı olan bir Android ekran görüntüsü alma uygulamasıdır.

Ashampoo Snap (Screenshot) iki modülden oluşmaktadır. İlk modül ekran görüntüsü alma işlemini gerçekleştiren modül, ikincisi ise yakaladığınız ekran görüntüleri üzerinde resim düzenleme işlemlerini gerçekleştirmenize yardımcı olan modüldür.

Ashampoo Snap (Screenshot) ekran görüntüsü yakalama işlemini kolayca gerçekleştirebiliyor. Bu araç sayesinde internet sayfalarının, önemli bildirilerin, mesajların veya yazışmalarınızın ekran görüntüsünü resim dosyaları olarak telefonunuza veya tabletinize kaydedebiliyorsunuz.

Ashampoo Snap (Screenshot)'ın resim düzenleme seçenekleri ise oldukça zengin. Uygulama aracılığıyla yakaladığımız ekran görüntülerini anında düzenleyebildiğimiz gibi fotoğraf galerimizdeki fotoğrafları da düzenleyebilmekteyiz. Ashampoo Snap (Screenshot) bize fotoğraflara yazı ekleme imkanı sunduğu gibi smiley, oklar, işaretler, geometrik şekiller ekleme ve kalem ile serbest çizim yapma imkanı sunuyor. Uygulama Android sisteminize kolay erişim için kısayollar ekliyor ve fotoğraflarımızı bu kısayollar sayesinde hızlı bir şekilde uygulama ile açabiliyoruz.

Ashampoo Snap (Screenshot) tamamen reklamlardan arındırılmıştır ve serbestçe resim ölçekleme imkanı vermektedir. Bunun yanında düzenlediğiniz ve kaydettiğiniz ekran görüntülerini Ashampoo'nun bulut hizmeti AshWeb üzerine yükleyebiliyorsunuz ve özel bağlantılarla paylaşabiliyorsunuz. Ashampoo Snap (Screenshot) ile yaptığınız çalışmaları Twitter, Facebook, Google+ ve Picasa gibi sosyal medya hizmetlerinde de paylaşabilmeniz mümkün.