ASUS Remote Camera

ASUS Remote Camera

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 156
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Asus

ASUS Remote Camera uygulamasını kullanarak Android mobil cihazlarınızdaki kamerayı ASUS ZenWatch akıllı saatinizden kontrol edebilirsiniz.

ASUS Remote Camera uygulaması, ASUS ZenWatch sahiplerinin akıllı telefon ve tabletlerinde yer alan kamera uygulamasının çektiği bölgeyi akıllı saatlerinde görmek için kullanabilecekleri ücretsiz bir uygulama olarak hazırlanmış. Uygulamanın kolay ve sade kullanılır yapısı ile ZenWatch üzerinde kameranın gördüğü yeri incelerken ve çekim yaparken zorlanmak pek mümkün değil.

Bilhassa özel çekimler yapmak isteyenlerin faydalanabilecekleri uygulama, telefonunuzla ekranını görmekte zorlandığınız bir çekimi yaparken direkt olarak kolunuzdaki akıllı saat olan ZenWatch'tan kameranın gördüğü herşeyi görmenizi sağlıyor. Böylece telefonunuz yukarı doğru bakıyor olsa bile ekranda neler olup bittiğini inceleyebiliyor, incelemeniz tamamlandıktan sonra hemen çekimi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Fotoğraf çekiminin yanısıra akıllı saatinizden telefon ve tabletinizdeki video çekimlerini gerçekleştirmek de mümkün hale geliyor. Dolayısıyla yaratıcı çekimler yapmak isteyenlerin işi oldukça kolaylaşacaktır. Saatinizi kullanarak geri sayımlı çekimler gerçekleştirmek de yine uygulama vasıtasıyla mümkün.

Eğer çekim yapmak için ZenWatch'un ekranındaki butona basmak istemezseniz direkt olarak kolunuzu sert bir şekilde yukarı aşağı sallayarak çekimin olmasını da sağlayabiliyorsunuz. Oldukça yenilikçi ve kolay kullanılır uygulamalardan birisi olduğu için ASUS ZenWatch sahiplerinin denemeden geçmemeleri gereken uygulamalardan olduğuna inanıyorum.