Atlantis Word Processor

Atlantis Word Processor

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 513
  • DOSYA BOYUTU 2.54 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Atlantis

Atlantis Word Processor, ücretsiz olarak limitsiz kullanım sağlayabildiğiniz biraz eski fakat gelişmiş özelliklere sahip olan bir metin editörü.

Atlantis Word Processor, kişisel veya iş amaçlı olarak döküman hazırlamak isteyenlerin kullanabileceği ücretsiz bir metin editörü programı. İSter basit isterseniz çok karışık dökümanlar hazırlayabileceğiniz program, bir metin editöründe kullanmak isteyebileceğiniz tüm özelliklere sahip.

Mektup, rapor, şiir, günlük, deneme yazıları, makale ve çok daha fazla türdeki yazıyı yazmak için uygun olan Atlantis, genel anlamda sunduğu tasarım ile günümüzdeki programların gerisinde kalıyor. Fakat tasarım yerine işlevselliği tercih eden bilgisayar kullanıcılarından biriyseniz, Atlantis sizi oldukça mutlu edebilir diye düşünüyorum.

Onlarca formatta döküman hazırlam imkanı sunan Atlantis, MS Word dosyalarını düzenleme ve gönderme özelliklerine de sahip.

Tablet ya da Kindle Fire ile E-kitap okumak isteyenler için E-kitap hazırlama özelliği bulunan program sayesinde bir kaç dakika içerisinde kendi E-kitaplarınızı oluşturabiliyorsunuz. Herhangi bir dökümanı seçerek saniyeler içerisinde E-kitap'a dönüşmesine tanık olabilirsiniz.

Güvenilir ve sade bir metin editörü olan Atlantis Word Processor'u sitemizden ücretsiz olarak indirerek hemen kullanmaya başlamanızı tavsiye ederim. Özellikle düzenli olarak yazı yazan kullanıcıların çok işine yarayacağını düşünüyorum.

Not: Programa Türkçe kelime doğrulama özelliği eklemek istiyorsanız BURAYA tıklayarak özelliği ve dil paketini indirebilirsiniz.