Atomic Alarm Clock

Atomic Alarm Clock

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 7,453
  • DOSYA BOYUTU 5.81 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Drive Software

Windows için Atomic Alarm Clock programı, farklı alarmlar ile önemli olayları size hatırlatan masaüstü saat uygulamasıdır.

Windows için Atomic Alarm Clock programı, farklı alarmlar ile önemli olayları size hatırlatan masaüstü saat uygulamasıdır.

Çok farklı tasarımlarda masaüstünüze ekleyebileceğiniz bu alarm saatlerinin renklerini kendiniz belirleyebilirsiniz. Atomic Alarm Clock aynı zamanda atomik-zaman senkronize edici niteliğe sahiptir. Windows saati yerine kullanabileceğiniz bu saat, gelişmiş özellikleriyle Windows saatinin yerini kolayca alır. Bu saati masaüstünüzde kullanırken saati, saniyeleri, günü, tarihi görebilirsiniz. Bunların yanı sıra geri sayım sayacı işlevinden yararlanarak, kullanımda olan hafıza yüzdesini ve sistem çalışma zamanını da farklı tasarımlarda izleyebilirsiniz. Sahip olduğu tüm bu özelliklere rağmen Atomic Alarm Clock, kullanımı son derece kolay olan bir yazılımdır. Ayrıca basit bir arayüzü vardır.

Farklı zaman dilimlerinde zamanı gösterme konusunda başarılı olan Atomic Alarm Clock programını kullanırken bulunduğunuz zaman dilimini ve istediğiniz temayı ayarlama olanağınız vardır. Programda 10 adet farklı tema mevcuttur. Bu bilgisayar masaüstü alarm saati, kişisel bilgisayarınız için tasarlanmıştır ve tamamen özelleştirilebilir niteliktedir. Programı bilgisayarınıza kurup çalıştırdığınızda hemen sağ tarafta tüm alarmları ve ayarları görebilirsiniz.