Avast Premium Security (Multi Device)

Avast Premium Security (Multi Device)

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 1,995
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AVAST Software

Avast Premium Security (Multi Device): Bilgisayar, telefon ve tabletiniz için en güçlü koruma!

Avast Premium Security (Multi Device) 2020 indirerek Windows, Mac, iOS, Android, tüm cihazlarınızı koruma altına alırsınız. Avast’ın en güçlü güvenlik yazılımı Avast Premium Security (Çoklu Cihaz), 10 cihaza kadar koruma sağlar.

Antivirüsten fazlası olan Avast Premium Security (Multi-Device), masaüstü ve mobil cihazlarınız için tam online koruma sağlar. En çok tercih edilen işletim sistemleriyle uyumludur. Windows PC, Mac bilgisayar, iPhone ve iPad, Android telefon ve tablet, 10 cihaza kadar koruyabilirsiniz. Bu en gelişmiş güvenlik programı sizi en büyük online tehditlerden ikisine karşı korur: sahte web siteleri ve fidye yazılımları.

Avast Premium Security, hem bilgisayarınızda hem de mobil cihazınızda güvenlik risklerine karşı web sitelerine tarar; böylece herhangi bir cihazdan güvenli bir şekilde online alışveriş yapabilir ve bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sahte web siteleri yıllar geçtikçe daha karmaşık hale geldi. Örneğin, bilgisayar korsanları DNS önbellek zehirlenmesini kullanarak yasal bir alışveriş veya banka sitesinin kötü amaçlı bir kopyasını oluşturabiliyor. Amaç, kredi kartı bilgilerinizi veya bankaya giriş bilgilerinizi sahte siteye yazmanız. Avast Premium Security, sahte tasarlanmış bir web sitesine asla girmemenizi sağlayarak güvenli sitelerre otomatik olarak yönlendirir ve sizi güvende tutar. Ayrıca sizi sahte web sitelerine gönderen sahte DNS ayarları kullanan hacklenmiş modemlere karşı da korur.

Fidye yazılımı en yaygın ve tehlikeli kötü amaçlı yazılım türlerinden biri haline geldi. Avast Premium Security, tüm cihazlarınıza felaket getiren fidye yazılımlarına karşı tam koruma sağlar, böylece dijital şantaj kurbanı olmazsınız. Adından da anlaşılacağı üzere fidye yazılımı rehine durumunun dijital eşdeğeridir. Bilgisayar korsanları bilgisayarınızdaki veya telefonunuzdaki kişisel dosyaları şifrelemek için fidye yazılımı kullanır ve dosyalara erişmenizi önlerler. Avast Premium Security, fidye yazıımlarını dosyalarınızın yakınında herhangi bir yere erişmeden engeller. Tüm dosyalarınıza (belgeler, fotoğraflar vb.) normal şekilde erişebilir ve kullanabilirsiniz. Fidye yazılımı koruması arka planda sessize çalışır.

Windows’da virüsler, fidye yazılımları, sahtekarlık (dolandırma) ve diğer saldırılar için potansiyel bir hedefsiniz. Avast Premium Security, virüsleri, casus yazılımları ve diğer tehditleri gerçek zamanlı olarak engeller, ek olarak gelişmiş fidye yazılımı koruması sağlar, daha güvenli online alışveriş ve bankacılık için sahte web sitelerine girmenizi önler, gelişmiş güvenlik duvarı ile bilgisayar korsanlarını bilgisayarınızdan uzak tutar ve yabancıların web kameranız üzerinden sizi izlemesini önler.

Mac’iniz için kötü amaçlı yazılımlar ve diğer online tehditlerden muaf değildir. Kötü niyetli web siteleri ve savunmasız WiFi ağları da doğru korumaya sahip olmadığınız sürecee güvenliğinizi tehlikeye atabilir. Avast Premium Security, virüsleri, casus yazılımları ve diğer tehditleri gerçek zamanlı olarak engeller, ek olarak gelişmiş fidye yazılımı koruması sağlar, daha güvenli online alışveriş ve bankacılık için sahte web sitelerine girmenizi önler, WiFi ağının zayıflıkları ve davetsiz misafirleri anında uyarır ve sizi kimlik avı sitelerinden korur.

Android telefonlar kötü amaçlı yazılımlara ve hırsızlığa karşı savunmasızdır. Telefonunuzda en iyi kötü amaçlı yazılım ve hırsızlığa karşı korumaya sahip olmak sizi baş ağrısı ve paradan kurtarabilir. Avast Premium Security ile virüslere, casus yazılımlara ve kötü amaçlı uygulama yüklemelerine karşı korunursunuz. Telefonunuz çalınırsa hırsızın fotoğrafını çekebilir ve sesini kaydedebilir, cihazın en son bilinen konumunu izleyebilir, SIM kart değiştirilirse kilitleyebilir ve tüm veerilerinizi uzaktan silebilirsiniz.

iPhone ve iPad güvenliği gereksiz antivirüs ve kötü amaçlı yazılım koruması ile ilgili değil; online olduğunuzda güvende olduğunuzdan emin olmanızla ilgilidir. Güvenli olmayan WiFi ağları ve kimlik hırsızlığı herkesi tehlikeye atabilir. Avast Premium Security ile herhangi bir WiFi ağına bağlanmadan önce güvenlik açıklarına karşı tarayabilir, şifre sızıntılarına karşı sınırsız e-posta adresini izleyebilir, şifrelenmiş bir footğraf kasasında tüm özel fotoğraflarınızı koruyabilir ve yerleşik VPN ile webde güvenli ve gizli bir şekilde gezinebilirsiniz.