Avira AntiVir Support Collector

Avira AntiVir Support Collector

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 534
  • DOSYA BOYUTU 1.6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Avira GmbH

Avira Support Collector ile bilgisayarınız ile ilgili bilgileri kolayca Avira teknik ekibine iletebilirsiniz

Avira AntiVir Support Collector sistem bilgileri toplama ve bu bilgileri Avira teknisyenlerine iletme konusunda kullanıcılara yardımcı olan ücretsiz bir Avira uygulamasıdır.

Bilgisayarımız kötü amaçlı yazılımlar ve virüsler tarafından saldırıya uğradığında bu zararlı yazılımlar bilgisayarımızın birçok işlevini yerine getirememesine neden olur. Bunun yanında bu virüsler ve kötü amaçlı yazılımlar işletim sistemimizin farklı işlevlerini kontrol altına alır ve bu işlevlere erişmemizi engeller. Bu nedenle bilgisayarımızdaki bilgileri ve özel dosyaları kurtarabilmek için antivirüs yazılımlarının etkili olmadığı durumlarda teknik destek çağırmamız gerekir.

İşte Avira AntiVir Support Collector Avira teknisyenlerinden talep edeceğimiz teknik destek için teknisyenlerin ihtiyaç duyacakları sistem bilgilerini, hata kayıtlarını, hatalara sebep olabilecek olası açıkları ve kayıt defteri girdilerini detaylı olarak analiz eder ve teknisyenlere bu bilgileri iletir. Teknisyenler bu bilgiler yardımıyla bize ihtiyacımız olan teknik desteği sunabilirler.

Avira AntiVir Support Collector bir başka Avira uzaktan yardım uygulaması olan ve Avira teknisyenlerinin bilgisayarımıza uzak masaüstü bağlantısı kurmasını sağlayan Avira Support Customer Module ile birleştiğinde Avira teknisyenlerinin bilgisayarımızda uzaktan erişerek tespit ettikleri hataları düzeltmesine yardımcı olur.