Avira Free Android Security

Avira Free Android Security

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,885
  • DOSYA BOYUTU 6.3 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Avira

Avira Free Android Security, Android cihazlarınız için tam koruma sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.

Avira Free Android Security, Android telefon ve tabletiniz için kapsamlı güvenlik uygulamasıdır. Tamamen ücretsiz olan uygulamayı kullanarak cihazınıza zararlı uygulamaların girmesini engelleyebilir, sizi rahatsız eden aramalardan kurtulabilir, cihazınızı hırsızlığa karşı kormaya alabilirsiniz.

Android cihazınızı tam koruma altına alabileceğiniz ücretsiz ender uygulamalardan biri olan Avira Android Security, birçok yararlı aracı içerisinde barındırıyor. Android telefon ve tabletinize yüklediğiniz tüm uygulamaları gözden geçirip zararlı olanları ayıklayan Anti-Virus aracı, cihazınızın çalınması durumunda uzaktan kontrol imkanı sunarak kişisel bilgilerinizi korumanıza yardımcı olan Hırsızlık koruması ve tüm arama / mesajlarınızı kontrol edebileceğiniz, dilediğinizi kişiyi kolayca engellemenizi sağlayan Arama engelleme seçeneği, uygulamada yer alan ve ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz özellikler.

Android cihazlarınız için tam koruma sağlayan ücretsiz bir uygulama arıyorsanız Avira Free Android Security uygulamasını kesinlikle denemelisiniz.