Avira Support Customer Module

Avira Support Customer Module

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 320
  • DOSYA BOYUTU 2.67 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Avira GmbH

Avira Support Customer Module ile Avira teknisyenlerinin bilgisayarınıza bağlanmasını sağlayabiirsiniz

Avira Support Customer Module Teamviewer altyapısını kullanan bir uzak masaüstü bağlantısı kurma aracıdır.

Avira ürünleriyle ilgili teknik destek almak istediğinizde veya bilgisayarınız kötü amaçlı yazılımlar tarafından ele geçirildiğinde ve normal işleyişi aksadığında bu programı kullanarak Avira teknisyenlerinin bilgisayarınıza bağlanmasını sağlayabilir ve yardım alabilirsiniz.

Bazı virüsler bilgisayarınıza yüklendikten sonra program kaldırma arayüzüne erişme, görev yöneticisine erişme, internet tarayıcılarını açma gibi eylemleri engelleyerek kaldırılmalarının önüne geçerler. Bu sayede bilgisayarınız tamamen işgal edilir ve ileri seviye bilgisayar bilgisine sahip değilseniz bilgisayarınızı eski haline döndüremezsiniz. Bunun yanında sahip olduğunuz Avira yazılımının kaldırılması, güncellenmesi ve işleyişi gibi konularda sıkıntı yaşayabillirsiniz.

İşte bu gibi durumlarda Avira Support Customer Module kullanarak Avira teknisyenlerinden ileri seviye teknik destek alabilirsiniz. Yazılımı kullanarak bilgisayarınıza bağlanan Avira teknisyenleri gerekli önlemleri alarak size yardımcı olurlar ve mevcut problemleri çözebilirler.

Avira Support Customer Module kullanımı için programı bilgisayarınıza kurarak çalıştırmalı ve programın sunduğu ID ve şifre ile Avira teknisyenlerinin bilgisayarınıza bağlantı kurmasına izin vermelisiniz.