Back to the Future: The Game

Back to the Future: The Game

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 353
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Telltale Games

Back to the Future: The Game ünmlü sinema filminin resmi mobil oyunudur

Back to the Future: The Game eğer çocukluğunuzu Geleceğe Dönüş filmlerini seyrederek geçirdiyseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil macera oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Back to the Future: The Game, macera oyunları konusunda usta bir isim olan Telltale Games tarafından geliştirilmiş bir oyun. The Walking Dead ve The Wolf Among Us gibi başarılı yapımlarla tanıdığımız Telltale Games, Back to the Future: The Game'de de klasik macera oyunu yapısını ve kalitesini koruyor.

Marty McFly ve Doktor Brown'un başrolde olduğu oyunda oyuncular Marty'i kontrol ederek sinematik bir maceraya atılmaktalar. Back to the Future: The Game, Geleceğe Dönüş filmlerinin hikayesine sadık kalan bir yapım. Bunun yanında oyun kendine has bir görsel yapıya sahip. Çizgiroman tadındaki çizimleri 3 boyutlu grafiklerle birleştiren Back to the Future: The Game yüksek kaliteli grafikleriyle iyi iş çıkarıyor.

Back to the Future: The Game'de karşınıza çıkan bulmacaları çözmeye çalışırken detaylı diyaloglarla karşılaşıyorsunuz. Bu diyaloglarda vereceğiniz cevaplar ise oyunun gidişatını direkt olarak etkilemekte. 5 fakrlı bölümden oluşan Back to the Future: The Game'in ilk bölümü ücretsiz olarak oynanabiliyor. Geri kalan bölümler ise uygulama içi satın alım işlemleriyle açılabilmekte.