BartVPN

BartVPN

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 5,125
  • DOSYA BOYUTU 10.35 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Red Sky

BartVPN ile internet üzerinde kimliğinizi gizli tutabilirsiniz

BartVPN internet güvenliğinizi ve kişisel bilgi güvenliğinizi korumak için kullanabileceğiniz bir VPN programıdır.

İnternet gezintileriniz esnasında yapacağınız bütün eylemler ve tercihler takip edilebilmektedir. IP numaranız üzerinden yapılacak bu takip kişisel bilgilerinizi tehlikeye atmakta ve hack eylemlerine karşı sizi savunmasız bırakabilmektedir. Bu nedenle kişisel bilgi güvenliğiniz için IP numaranızı gizlemeniz gerekmektedir. BartVPN bu noktada size yardımcı olacak bir araçtır.

BartVPN internet tarayıcınızı farklı bir konumdan erişim yapıyormuşsunuz gibi kullanmanızı sağlar. Coğrafik konumunuzu bu şekilde saklayabilir ve orjinal IP numaranızın görüntülenmesini engelleyebilirsiniz. Bu işlem aynı zamanda bölge kısıtlaması olan servislere de erişim yapmanıza olanak tanıyabilmektedir. Türkiye'de hizmet vermeyip de farklı ülkelerde hizmet veren servisleri bu şekilde kullanabilirsiniz.

BartVPN'nin farklı bir özelliği ise belirleyeceğiniz aralıklarla otomatik IP değiştirmenize olanak sağlamasıdır. 5 dakikadan, 60 dakikaya kadar belirleyeceğiniz zaman aralıklarıyla IP'nizi değişecek şekilde ayarlarsanız güvenliğinizi daha da arttırabilirsiniz. Bu işlem kararlı bir internet bağlantısına ihtiyaç duyuyorsanız tavsiye edilmemektedir; çünkü program IP değiştirme işlemi sırasında internet bağlantınızı kesmektedir.

Bu kullanışlı VPN yazılımı programlara IP atama özelliği sayesinde herhangi bir programı çalıştırdığınızda programın BartVPN'nin atayacağı IP üzerinden bağlantı yapmasını sağlar.