Basic Mouse Skills

Basic Mouse Skills

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,529
  • DOSYA BOYUTU 1.01 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Grey Olltwit Educational Software

Basic Mouse Skills, fareniz ile birlikte daha rahat şekilde seri hareketler gerçekleştirmek için basit ve ücretsiz bir pratik aracıdır.

Basic Mouse Skills, oldukça ufak fakat bir o kadar yararlı bir program. Kendi kendinize fare kullanma yeteneğinizi hızlandırıp geliştirmeniz için tasarlanan programın kullanılışı basit. Yükleme işleminden sonra programı açarak kolaya eğitimlerinize başlayabilirsiniz.

Fare kullanım hızını ve yeteneğini arttırmaya yönelik işlemlerden oluşan eğitim sürecinde, her biri 10'ar farklı aşamadan oluşan 5 bölüm bulunmaktadır. İlk bölümde ekranda beliren kutuların üzerine sadece fare ile gelmeniz istenirken 2. aşamada kutuların üstüne giderek tek sol tıklaması yapmanız isteniyor. 3. aşamada ise fare imlecini kutuların üzerine götürerek 2 kez sol tıklama yapmanız isteniyor. Hem bölümler hemde aşamalar ilerledikçe eğitim sürekli zorlaşmakta. Bölüm içerisinde geçtiğiniz her aşamadan sonra kutuların boyutu ufalıyor. Bölüm geçtiğinizde ise önceki bölüme göre biraz daha zor hareketler yapmanız gerekiyor.

Birçok kullanıcının ihtiyacı olan bu program sayesinde farkında olmadığınız fare kullanımı yetersizliğiniz farkedebilirsiniz. Fareyi kullanmakta ne var, gayet iyi kullanıyorum demeden önce mutlaka Basic Mouse Skills programını indirerek kendinizi test edin.

Boş vakitlerinizde veya sıkıldığınız hem eğlenebileceğiniz hemde fare kullanımı yetenek ve hızınızı arttırabileceğiniz bu aracı ücretsiz olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.