BatchPatch

BatchPatch

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 59
  • DOSYA BOYUTU 1.62 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Cocobolo Software, LLC.

BatchPatch programını kullanarak onlarca bilgisayara aynı anda Windows güncellemelerini yükleyebilirsiniz.

BatchPatch programı, Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızın en kolay yoldan Windows güncellemelerini uygulamalarını sağlamak için kullanabileceğiniz ücretsiz araçlar arasında yer alıyor. İnternet üzerinden veya LAN yerel ağ üzerinden bağlı olduğunuz yüzlerce bilgisayar üzerinde anlık olarak Windows Update işlemlerini yapmanıza izin veren program, böylelikle teker teker tüm bilgisayarların başına geçerek Microsoft’un yayınladığı güncellemeleri yüklemeye çalışmanıza engel oluyor.

Uygulama direkt olarak varolan güncellemeleri ve bilgisayarları arayüzünde listeliyor ve daha sonra bu listede seçtiğiniz tüm bilgisayarlar üzerinde güncelleme işlemi başlatılabiliyor. Hatta güncellemelerin ardından toplu bir şekilde bilgisayarları yeniden başlatarak uygulanmalarını sağlamak da mümkün.

Script uygulama desteği de sunan program, bu sayede tüm bilgisayarlara yüklemek istediğiniz üçüncü parti yazılımların hazırladığınız scriptlerle yüklenmelerini de sağlayabiliyor. Yamaların ve program yüklemelerin tamamlanması esnasında sürecin hangi aşamada olduğunu takip edebilmeniz ise işlemlerin ne kadarının tamamlandığını analiz etmenize yardımcı oluyor.

Bir görev yöneticisi ve zamanlayıcısına sahip olması sayesinde zamanlanmış işlevlere de imkan veren BatchPatch, yüzlerce bilgisayarı kontrol etmek zorunda olan kullanıcılara oldukça destek olacaktır. Hem tüm güncellemeleri tek bir tuşla yükleyebileceğiniz hem de seçerek belli güncellemeleri yükleyebileceğiniz programın bu konuda alanında en iyilerden birisi olduğunu söyleyebilirim.

Eğer ağınızda yer alan tüm bilgisayarların Windows güncellemelerini kontrol altına alarak iş yükünden kurtulmak istiyorsanız kesinlikle denemeden geçmemenizi öneriyorum.