BCArchive

BCArchive

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,576
  • DOSYA BOYUTU 3.91 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Jetico, Inc.

BCArchive, şifreli arşiv dosyaları oluşturmanıza ve bunları arkadaşlarınıza e-posta aracılığıyla göndermenize olanak sağlayan başarılı bir güvenlik ve şifreleme programıdır.

BCArchive, dosya veya klasör gruplarını şifreleyerek sıkıştırabileceğiniz oldukça kullanışlı bir uygulamadır.

Program yardımıyla gizli dosyalarınızın veya klasörlerinizin tamamını şifreleyerek arşiv dosyaları olarak sabit diskiniz üzerinde saklayabilirsiniz. Bu sayede şifrenizi bilmeyen herhangi biri gizli dosyalarınıza erişim sağlayamaz.

Aynı zamanda arkadaşınıza göndermek istediğiniz fotoğraf, video, ses kaydı ve döküman gibi gizli içerikleri, BCArchive ile şifreleyerek arkadaşlarınıza e-posta yoluyla gönderebilirsiniz. Kendi aranızda belirlemiş olduğunuz şifreyi girerek, arkadaşınız bu içerikleri doğrudan bilgisayarına kaydedebilecektir.

Blowfish, IDEA, Triple-DES, CAST5 gibi güçlü simetrik şifreleme algoritmaları, SHA-1, MD5, RIPEMD-160 gibi güvenli doğrulama algoritmaları ve RSA, ELGamal/Diffie-Hellman gibi asimetrik algoritmalar kullanmakta olan BCArchive, oldukça güvenli ve güvenilir bir programdır.

Bu noktada BCArchive, hassas verilerin etkin yönetimi ve güçlü şifreleme teknoloji sayesinde kullanıcılara alternatif bir güvenlik çözümü sunmaktadır.