BeeTalk

BeeTalk

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 766
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici BeeTalk Private Ltd

BeeTalk, hem bay hem de bayanların kullanabileceği bir arkadaşlık uygulamasıdır.

BeeTalk, popüler arkadaşlık uygulaması Tinder'a alternatif olarak kullanabileceğiniz bir mobil uygulamadır. Farklı arayüzü ile dikkat çeken uygulama tıpkı Tinder gibi yakınınızdaki kişilerle tanışmanıza vesile oluyor.

BeeTalk, Android akıllı telefon ve tabletinizde kullanabileceğiniz yeni bir arkadaş bulma uygulaması. Eğer kendinizi yalnız hissediyorsanız ve de içinize kapanık biriyseniz Tinder’a benzeyen bu uygulama ile kolaylıkla arkadaş bulabilir ve onunla sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Hiçbir ücret ödemeden istediğiniz kadar konuşabilir, mesajlaşabilir ve sesli mesaj gönderebilirsiniz. Mesajlarınızda kullanabileceğiniz birbirinden ilgi çekici çıkartmalar da sizleri bekliyor. Seçtiğiniz arkadaşınızla çizim yapma şansına da sahipsiniz.

Telefon numaranızı girerek ve Facebook hesabınızı bağlayarak ücretsiz üyelik adımını tamamlayabilir ve BeeTalk’u kullanmaya başlayabilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar edinmek için tek yapmanız gereken telefonunuzu sallamak. Telefonunuzu hızlıca salladığınızda “Etrafa Bakın” sekmesinde altında yakınınızdaki tüm kişiler listeleniyor. Kişiye dokunduğunuzda profili ile karşılıyor ve beğen butonuna dokunduğunuzda arkadaşlık isteği göndermiş oluyorsunuz. Eğer karşınızdaki kişi de sizi beğenirse arkadaşlığınız başlamış oluyor.

BeeTalk, bay ve bayanlara yönelik hazırlanmış bir arkadaşlık uygulaması olup, tamamen ücretsizdir.