Bermuda - Lost Survival

Bermuda - Lost Survival

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 153
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NIGHTBOX

Bermuda - Lost Survival, Bermuda bölgesinde sadece küçük bir kurtarma botuyla hayatta kalmaya çalıştığımız bir oyundur.

Bermuda - Lost Survival, Steam üzerinden oynanabilen bir hayatta kalma oyunudur

Batan gemiler, kaybolan uçaklar, haber alınamayan insanlar... Bugüne kadar hiç istemeyeceği kadar kötü bir şöhrete ulaşan Bermuda Şeytan Üçgeni, insanoğlunun hala çözmediği gizemleri içerisinde barındırmaya devam ediyor. Karayip Adaları ve Amerika Birleşik Devletleri arasında kalan bu bölge, 29 Eylül 2017'de Steam üzerinden çıkış yapan Bermuda - Lost Survival'a da konu oluyor. 

Bermuda Şeytan Üçgeni'nde küçük bir kurtarma botu içerisinde başladığımız oyunca boyunca sahip olduğumuz tek şey bu küçücük bot. İçerisinde bulunan ilk yardım çantası, biraz konserve yiyecek ve küçük bir bıçaktan başka bir şey bulunmayan bu botla birlikte çıktığımız inanılmaz yolculuk boyunca amacımız kurtarılana kadar hayatta kalmaya çalışmak. 

Açık dünya yapısıyla bizlere müthiş bir deniz serüveni sunan, batık gemiler, uçaklar, inanılmaz deniz habitatı ve çok daha fazlasıyla hayatta kalma oyunları arasında önemli bir yer edinmesi muhtemel olan bu oyuna dair daha detaylı bilgileriyse hemen aşağıda yer alan ilk tanıtım videosuyla görebilirsiniz.